Worldbuilding ikon

Worldbuilding APK

v1.28

Worldbuilding, piksel grafikleriyle dikkatçeken Minecraft benzeri eğlenceli bir oyun.

 

Minecraft deyince Worldbuilding'in oyun yapısını biraz anlamış olmalısınız: Elinize bir kazmayı alıyor ve zanaatkârlığınızı konuşturuyorsunuz. Oyundaki amacınız çevreki kaynakları toplamak, açık dünyayı keşfetmek ve tabii ki bir ev inşa etmek. Worldbuilding'de yer alan dünyanın sonu yok, istediğiniz kadar keşfedebilir ve büyük görkemli binaları inşa edebilirsiniz.

 

Worldbuilding hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz multiplayer modlarına sahip. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte ortak haritada oynamak oyunu çok daha zevkli bir hale getiriyor. Minecraft PE benzeri, piksel tabanlı açık ve sanal dünya oyunlarını seviyorsanız Worldbuilding denemeniz gereken bir oyun. Worldbuilding APK dosyasını indirin ve oynayın. İyi eğlenceler.

Worldbuilding ekran görüntüleri Worldbuilding ekran görüntüleri Worldbuilding ekran görüntüleri Worldbuilding ekran görüntüleri

Yorumlar

Worldbuilding için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Worldbuilding v1.28 için
Eskiden bunu oynamıştım ama cepte sayesinde gerçek bir minecraft tım oldu
Ziyaretçi2 yıl önce Worldbuilding v1.28 için
Bence güzel bir oyun minecrafta çok benziyor ama keşke biraz daha eşya olsaydı mesela minecrafttaki lamba havlu askı vb. Gibi o yüzden 1 yıldız gitti
Ziyaretçi2 yıl önce Worldbuilding v1.28 için
Pislik bir oyu.