Worldbuilding ikon

Worldbuilding APK

v1.28

Worldbuilding Açıklama

Worldbuilding, piksel grafikleriyle dikkatçeken Minecraft benzeri eğlenceli bir oyun.


Minecraft deyince Worldbuilding'in oyun yapısını biraz anlamış olmalısınız: Elinize bir kazmayı alıyor ve zanaatkârlığınızı konuşturuyorsunuz. Oyundaki amacınız çevreki kaynakları toplamak, açık dünyayı keşfetmek ve tabii ki bir ev inşa etmek. Worldbuilding'de yer alan dünyanın sonu yok, istediğiniz kadar keşfedebilir ve büyük görkemli binaları inşa edebilirsiniz.


Worldbuilding hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz multiplayer modlarına sahip. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte ortak haritada oynamak oyunu çok daha zevkli bir hale getiriyor. Minecraft PE benzeri, piksel tabanlı açık ve sanal dünya oyunlarını seviyorsanız Worldbuilding denemeniz gereken bir oyun. Worldbuilding APK dosyasını indirin ve oynayın. İyi eğlenceler.

Worldbuilding ekran görüntüleri Worldbuilding ekran görüntüleri Worldbuilding ekran görüntüleri Worldbuilding ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.28

GeliştiriciMdu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi30.01.2019 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme6370

Dosya boyutu 23.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9302

GÜVENLİKİndireceğiniz Worldbuilding APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mini.craft.minicraft.adventure.apps

APK imzası: bcb26910aada64c0bd2a4fc8ee6cfcb007a7192a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

20 kullanıcı oyuna göre

Worldbuilding için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Worldbuilding v1.28 için
Eskiden bunu oynamıştım ama cepte sayesinde gerçek bir minecraft tım oldu
Ziyaretçi4 yıl önce Worldbuilding v1.28 için
Bence güzel bir oyun minecrafta çok benziyor ama keşke biraz daha eşya olsaydı mesela minecrafttaki lamba havlu askı vb. Gibi o yüzden 1 yıldız gitti
Ziyaretçi4 yıl önce Worldbuilding v1.28 için
Pislik bir oyu.