Web Hero ikon

Web Hero APK

v54

Web Hero APK, Android telefonlarınızda keyifle oynayacağınız bir Android macera oyunudur.


Örümcek adam Web Hero oyununda bu sefer çöp adam olarak karşımıza geliyor. Kontrol edeceğiniz karakterle birlikte tehlikedeki insanları kurtarmaya çalışacak, kahraman olarak insanların hayatına dokunacaksınız. Dediğimiz gibi oyundaki ana karakter örümcek adam yeteneğine sahip çöp adam. Örümcek ağını kullanarak tehlikedeki insanları kurtarmanız ve çeşitli görevleri tamamlamanız gerekiyor.


Macera dolu oyun kurgusu ile öne çıkan Web Hero oyununda örümcek ağlarını kullanarak sallanacak, ilerleyecek, zıplayacak ve parkurlarda ilerleyeceksiniz. Örümcek ağını fırlatmak için ekrana dokunmanız yeterli, yapışkanın güçlü olmasını isterseniz ekrana daha uzun süre basmanız gerekiyor. Hepsi bu kadar. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız bu yapım tam size göre diyebiliriz. Web Hero APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Web Hero nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Web Hero APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Web Hero ekran görüntüleri Web Hero ekran görüntüleri Web Hero ekran görüntüleri Web Hero ekran görüntüleri Web Hero ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder