Micro Craft 2018: Survival Free ikon

Micro Craft 2018: Survival Free APK

v0.3.1

Micro Craft 2018: Survival Free Açıklama

Micro Craft 2: Survival Free yaratıcılık ve maceranın bir arada olduğu başarılı bir oyun.

 

Minecraft gibi bir oyun yapısına sahip olan Micro Craft 2'de geniş bir sanal dünyayı keşfe çıkıyor, doğada yaratıcılığınızı kullanarak kendi yaşam alanını inşa ediyorsunuz. Oyun yaratıcılık üzerine geliştirilse de sanal dünya üzerinde çıkacağınız keşifte hazır köyleri bulmak da mümkün. Bulacağınız köylere kendinizi kabul ettirerek oyuna devam edebilir ve yaratıcılığınızı daha farklı yönlerde kullanabilirisniz.

 

Her sanal dünya oyununda olduğu gibi Micro Craft 2'de de yabani hayvanlar ve zorlu doğa şartları sizi karşılayacak. Bunlara karşı yapabileceğiniz en önemli hamle kendi barınağınızı inşa etmek. Başlangıçta biraz küçük geliyor ama ilerleyen zamanlarda sanal dünyadan keşfedeceğiniz kaynakları kullanarak bu küçük barınağı köye dönüştürebiliyorsunuz. Tabii bunun yanında hayvan yetiştiriciliği ve madencilik gibi ek uğraşlar da yapıyorsunuz.

 

Micro Craft 2 oynaması tamamen ücretsiz bir oyun. Sanal dünya, yaratıcılık, keşif ve macera oyunlarını bir arada istiyorsanız oynayabileceğiniz başarılı bir yapım diyebiliriz. Micro Craft 2 APK dosyasını indirerek sanal dünyanın keşfine hemen başlayın. İyi oyunlar.

Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri

Yorumlar

Micro Craft 2018: Survival Free için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Micro Craft 2018: Survival Free v0.3.1 için
güzel oyun gerçek minecraft ecraft için gb çok bunu yükledim