Micro Craft 2018: Survival Free ikon

Micro Craft 2018: Survival Free

v0.3.1

Micro Craft 2: Survival Free yaratıcılık ve maceranın bir arada olduğu başarılı bir oyun.

 

Minecraft gibi bir oyun yapısına sahip olan Micro Craft 2'de geniş bir sanal dünyayı keşfe çıkıyor, doğada yaratıcılığınızı kullanarak kendi yaşam alanını inşa ediyorsunuz. Oyun yaratıcılık üzerine geliştirilse de sanal dünya üzerinde çıkacağınız keşifte hazır köyleri bulmak da mümkün. Bulacağınız köylere kendinizi kabul ettirerek oyuna devam edebilir ve yaratıcılığınızı daha farklı yönlerde kullanabilirisniz.

 

Her sanal dünya oyununda olduğu gibi Micro Craft 2'de de yabani hayvanlar ve zorlu doğa şartları sizi karşılayacak. Bunlara karşı yapabileceğiniz en önemli hamle kendi barınağınızı inşa etmek. Başlangıçta biraz küçük geliyor ama ilerleyen zamanlarda sanal dünyadan keşfedeceğiniz kaynakları kullanarak bu küçük barınağı köye dönüştürebiliyorsunuz. Tabii bunun yanında hayvan yetiştiriciliği ve madencilik gibi ek uğraşlar da yapıyorsunuz.

 

Micro Craft 2 oynaması tamamen ücretsiz bir oyun. Sanal dünya, yaratıcılık, keşif ve macera oyunlarını bir arada istiyorsanız oynayabileceğiniz başarılı bir yapım diyebiliriz. Micro Craft 2 APK dosyasını indirerek sanal dünyanın keşfine hemen başlayın. İyi oyunlar.

Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri Micro Craft 2018: Survival Free ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.3.1

GeliştiriciBest Building Crafting Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi24.06.2018 - 14:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2787

Dosya boyutu 16.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8879

Güvenlik seçicileri
Micro Craft 2018: Survival Free eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Micro Craft 2018: Survival Free versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Micro Craft 2018: Survival Free v0.3.1 için
güzel oyun gerçek minecraft ecraft için gb çok bunu yükledim