Ocean Is Home: Survival Island

Ocean Is Home: Survival Island

v3.0.2

Ocean Is Home: Survival Island, ıssız bir ada üzerinde hayatta kalmaya çalışacağınız eğlence ve macera dolu bir oyun.

 

Seyahat ettiğiniz uçağın okyanustaki ıssız bir adaya düşmesiyle başlayan Ocean Is Home, karakterinizin adadan kurtuluşuna kadar geniş bir oyun hikayesi sunuyor. Oyunda yapmanız gereken ilk şey, karakterinizi adadaki yabani canlılardan koruyan basit bir barınak inşa etmek. Ardından karakterinizin enerjisini için avlanmaya çıkmanız gerekiyor. Oyundaki enerji sistemi kritik öneme sahip, 'crafting' tarzına sahip oyun yapısı nedeniyle sizi hayatta tutacak silah ve mühimmatları kendiniz yapıyorsunuz. Daha hızlı ve daha dayanıklı crafting enerji gücünüzü geliştirmenizde fayda var.

 

Ocean Is Home: Survival Island'da hayatta kalmanız için gerekli olan materyaller görevleri tamamladıkça kullanılabiliyor. Görevlerin macera ve eğlenceli bir araya getirmesi ise oyuna farklı bir hava kazandırmış. Akıcı grafikleriyle sıkılmadan oynayacağınız Ocean Is Home: Survival Island APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Ocean Is Home: Survival Island ekran görüntüleri Ocean Is Home: Survival Island ekran görüntüleri Ocean Is Home: Survival Island ekran görüntüleri Ocean Is Home: Survival Island ekran görüntüleri Ocean Is Home: Survival Island ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.2

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciBirdy Dog Studio

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme453

Eklenme tarihi24 gün önce

Dosya boyutu 74.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8197

Ocean Is Home: Survival Island Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder