MARVEL Avengers Academy ikon

MARVEL Avengers Academy APK

v2.12.0

MARVEL serisinin Akademi şeklinde geliştirilen oyunu ile bugüne kadar ki tüm marvel karakterlerini tamamen siz geliştiriyorsunuz. Oyun içerisinde kuracağınız akademi ile Iron Man, Thor, Black Widow, Hulk, Loki, Wasp, Captain America ve daha birçok karakteri sıfırdan yeniden oluşturuyorsunuz. Elbette yeni karakterler tamamen sizin tercihlerine göre yeteneklerine kavuşuyor.

 

Akademinizde gelişmekte olan karakterler ile macera ve aksiyon dolu görevler sizleri bekliyor. MARVEL Avengers Academy oyununda yer alan diğer evren karakterleri ile düşmanlarınıza karşı işbirliği yapın veya akademinizdeki karakterleri evrenin en güçlüsü yaparak her zaman rakiplerinizden ve düşmanlarınızdan önde olun.

MARVEL Avengers Academy ekran görüntüleri MARVEL Avengers Academy ekran görüntüleri MARVEL Avengers Academy ekran görüntüleri MARVEL Avengers Academy ekran görüntüleri MARVEL Avengers Academy ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sınırlı süreye sahip yeni etkinlikler eklenmiş,

Kingpin kavgası eklenmiş,

White Tiger, Madame Masque ve Bullseye eklenmiş,

Kahramanlar için Cadılar Bayramı kostümü eklenmiş.

Yorumlar

MARVEL Avengers Academy için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce MARVEL Avengers Academy v1.3.3 için
Guncelleyin