Murder in the Alps ikon

Murder in the Alps APK

v5.0

Murder in the Alps, şaşırtıcı hikayesiyle dikkat çeken bir gizli nesne oyunudur.


Oyunun Türkçesi Alplerde Cinayet anlamına geliyor. 1930'lu yıllarda Alp dağlarındaki bir otelde geçen cinayet hikayesi oyunumuzun ana konusunu oluşturuyor. Oyun hikayesine göre Otel'deki ziyaretçiler önce kaybolur sonra da bir cinayet ortaya çıkar. Aynı otelde kalan bir gazeteci Anna Myers ise bu cinayeti çözmek için işe koyulur. Anna Myers karakterini kontrol edeceğiniz oyunda cinayeti çözmek için ipuçlarını, delilleri toplamak ve gizli şifreleri çözmek ana göreviniz.


Oyun aslında bir gizli nesne oyunu. Roman gibi geniş bir hikayeye sahip Murder in the Alps oyunundaki bu gizli nesneler üzerinden cinayeti çözmek oldukça zorlayıcı. Hikayenin geçtiği Zürih şehrinin birçok noktasını göreviniz gereği ziyaret edecek, gizemli yerlerdeki ipuçlarını birleştirerek cinayeti çözmeye çalışacaksınız.


Android gizli nesne oyunlarını sevenler için Murder in the Alps kesinlikle denenmesi gereken bir yapım. Geniş ve sürükleyici hikayesi sayesinde akıcı bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Ayrıca 1930'lu yıllardaki tarihi şehir ve eşya dekorları ile oyunun mistik havası sizi içine çekiyor. Murder in the Alps APK dosyasını şimdi ücretsiz indirin ve Alplerdeki gizemli cinayeti çözmeye başlayın. İyi oyunlar.

Murder in the Alps nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Murder in the Alps APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Murder in the Alps ekran görüntüleri Murder in the Alps ekran görüntüleri Murder in the Alps ekran görüntüleri Murder in the Alps ekran görüntüleri Murder in the Alps ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder