The Brave Furries v1.0 ikon

The Brave Furries v1.0 APK

The Brave Furries v1.0 Açıklama

Android işletim sistemine sahip cihazlar için 22 Ağustos 2014 tarihli Macera Düğümü v1.0 güncellemesi ile karşınızda. Ne zamanı? Birkaç çörek yumruklama zamanı! Macera Düğümü’nde onları parçala!


BİR ŞEYLER YUMRUKLA


Hay aksi! Finn Zaman Totemi’ni kırdı ve zamanın dengesini bozdu. Günü kurtarmanın tek bir yolu var… YUMRUKLAMAK! Ooo Diyarı’nda düzeni tekrar kurmak için yumruklarını gönder.


SONSUZ GÖREVLER

Kötü adamlarla savaş, milleti kurtar, sandviçleri topla ve durmayan bir macerada uzay zamanını yeniden inşa et. Zaman Totemi’nin görev oluşturucusu sayesinde eğlence hiç bitmeyecek!


BENZERSİZ ARKADAŞLAR

Arkadaşlarını zaman akışından kurtar ve harika saldırılarını ortaya çıkar. Jake, Leydi Gökkuşağı Atı, Ateş Prensesi, YP, Choose Goose ve James Baxter’dan yardım iste!


CANAVARSI KÖTÜ ADAMLAR

Limonotu, Gök Cadısı Maja, Dev Yapışkan Kurukafalar, Orman Büyücüsü ve Canavarın kendisiyle burun buruna ilerle! Zamanı tekrar yerine getir.


SÜPER TAZE DUBLAJ

Macera Düğümü’nün içerisinde bazı güzel sahne kesitleri ve Finn ile Jake’ten %100 orijinal dublaj da bulunuyor! Bu harika bir şey.Koş, yumrukla, temizle, tekrarla.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 yıl önce

Eklenme tarihi22.09.2014 - 03:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme8937

Dosya boyutu 44.2 MB

PaylaşaniSTaNBLue

CepdeID 6039

GÜVENLİKİndireceğiniz The Brave Furries v1.0 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bulkypix.bravefuries

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.7

14 kullanıcı oyuna göre

The Brave Furries v1.0 için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 yıl önce
Her yeri güzelllllllllll süperrrrrrrrrr
Ziyaretçi9 yıl önce
vayyy
Jandurmi_65yildiz 9 yıl önce
İ ndirioz bakalım. ..
Ziyaretçi10 yıl önce
Mükemmel
Ziyaretçi10 yıl önce
Bunun neresi güzel
aaaaaaaaaaaaaaa10 yıl önce
oyun süper 10 numara 5 yılldız 2.5 madalya :D : D