MultiCraft — Build and Mine! ikon

MultiCraft — Build and Mine! APK

v2.0.3

MultiCraft — Build and Mine! Açıklama

MultiCraft Build and Mine APK Android için geliştirilen keyifli bir sandbox oyunu.


Kendi sanal dünyanızı blokları kullanarak inşa edin. Android simülasyon oyunu MultiCraft'ın macera dolu sandbox dünyasına adım atın. Sandbox tarzı bildiğiniz gibi çeşitli malzemeleri kullanarak bir sanal dünyayı kurduğunuz oyun yapısına sahip. MultiCraft oyununda da benzersiz bloklar, çeşitli araçlar ve farklı oyun modlarına sahip haritalar sizi bekliyor. Oyun içerisinde farklı kurguya sahip modlar var. Örneğin, yaratıcı modda oynarsanız, tıpkı bir inşaatçı gibi kendi dünyanızı inşa edeceksiniz. Eğer hayatta kalma modunda oynarsanız, çevredeki düşman birimlerine karşı hayatta kalmaya çalışacağınız sürükleyici bir hikayeye katılmış olacaksınız.


MultiCraf'ta yer alan haritalar sınırsız kaynaklara sahip ve oldukça büyük. Bu sayede istediğiniz ve hayalini kurduğunuz hemen her şeyi inşa etme şansınız oluyor. Ancak dikkat etmeniz gereken noktalar da var. Kuracağınız dünyada sadece siz yoksunuz, sizin dışınızda vahşi hayvanlar, zombiler, dev örümcekler ve çeteler gibi düşmanca davranan canlılar da var. Onlarla savaşarak building görevlerine kullanacağınız kaynakları toplayabilirsiniz.


Android sandbox oyunları arasında Minecraft kadar popüler olan bu oyunun milyonlarca tutkunu var. Çünkü MultiCraft oynaması gayet basit ve geniş içeriği ile dikkat çeken bir oyun. Bu nedenle MultiCraft nasıl oynanır sorusunun cevabı çok basit. Hayal gücünüzde ne varsa, kaynakları toplayın ve inşa edin. Oynamak için ekrandaki yardımcı düğmeleri kullanmanız yeterli. Örneğin, inşa edeceğiniz binanın dokusunu seçmek için blok düğmesini kullanın, istediğiniz zaman oyunu hızlandırın ve sonsuz sanal dünyada yeni kaynaklar bulmak üzere keşfe çıkın. Hepsi bu.


Tamamen ücretsiz olan MultiCraft Build and Mine APK dosyasını hemen indirip kurarak bu eğlenceli oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

MultiCraft — Build and Mine! ekran görüntüleri MultiCraft — Build and Mine! ekran görüntüleri MultiCraft — Build and Mine! ekran görüntüleri MultiCraft — Build and Mine! ekran görüntüleri MultiCraft — Build and Mine! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.3

GeliştiriciMultiCraft Studio OÜ

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.09.2022 - 18:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme50

Dosya boyutu 29.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11144

GÜVENLİKİndireceğiniz MultiCraft — Build and Mine! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.multicraft.building.adventure

APK imzası: 9287c279a06126671185d894e048253e423c3067

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder