Sonic the Hedgehog Classic ikon

Sonic the Hedgehog Classic APK

v3.8.1

Sonic the Hedgehog Classic Açıklama

Sonic the Hedgehog Classic APK, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız macera dolu bir arcade oyunudur.


Sevimli kirpi Sonic ile yarışmaya hazır olun. Platform koşu oyunu olarak geliştirilen Sonic the Hedgehog Classic oyununda parkur üzerindeki engelleri aşarak, halkaları toplayarak bölümleri geçiyor ve yarışı bitirmeye çalışıyorsunuz. Atari oyunlarının klasikleri arasında yer alan Sonic Hedgehog serisi mobile özel optimize edilmiş. Bu sayede grafikler ve kontroller olduğundan daha akıcı bir deneyim sunuyor.


Sonic the Hedgehog™ Classic'te yarışı kazanmanın önemli noktaları var. Bunlardan en önemlisi Sonic ile hızlı bir şekilde koşmanız. Sonic'i platformdaki engellere takılmadan ilerletmeniz şart. Ayrıca platform üzerindeki halkaları toplamanız da gerek. Bunun dışında oyunun atari serisinden bildiğimiz Sonic dışındaki karakterler de mobil versiyonda yer alıyor. Sonic ile oynamaya başlıyorsunuz ancak ilerleyen bölümlerde yeni karakterlerin kilitlerini açarak karakterinizi değiştirebilirsiniz.


SEGA tarafından geliştirilen bu eğlenceli Android macera oyunu tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Sonic the Hedgehog™ Classic APK dosyasını hemen indirerek kirpi Sonic'in macerasına ortak olabilirsiniz.

Sonic the Hedgehog Classic ekran görüntüleri Sonic the Hedgehog Classic ekran görüntüleri Sonic the Hedgehog Classic ekran görüntüleri Sonic the Hedgehog Classic ekran görüntüleri Sonic the Hedgehog Classic ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8.1

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi18.01.2023 - 20:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme38

Dosya boyutu 75.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11258

GÜVENLİKİndireceğiniz Sonic the Hedgehog Classic APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sega.sonic1px

APK imzası: ee12b59094f65f3e34275836630beaf7136c3a60

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder