Frostborn: Coop Survival ikon

Frostborn: Coop Survival APK

v1.5.52.12385

Frostborn: Coop Survival Açıklama

Frostborn: Coop Survival APK, Ortaçağ dünyasında fantastik bir macerayı konulan Android oyunudur.


Ortaçağ tarihinde geçen oyun hikayesinde, tanrıça Hel tarafından büyü yapılan dünya karanlığa gömülmüş durumda. Bu yıkımdan hayatta kalarak kurtulan tek kişi olarak oyuna başlıyorsunuz. Size düşen görev, kendi şehrinizi kurmak ve yaşayan diğer insanları bu şehre getirmek. Ancak bu hiç de kolay olmayacak.


RPG tabanlı geliştirilen Frostborn: Coop Survival'de hem karakterinizi hem de yaşadığınız dünyayı geliştirmeye çalışıyorsunuz. Yeni evler, binalar, bahçeler ve tabii ki yürüyen ölülere karşı savaşmanızı sağlayacak silahları üretmek gibi çeşitli görevler sizi bekliyor. İhtiyacınız olan tek şey doğru bir strateji ile hareket etmek.


Oyunun grafikleri oldukça kaliteli. Özellikle geniş hikayesi sayesinde macera tabanlı RPG kurgusu oyunu harika hale getirmiş. Frostborn: Coop Survival APK dosyasını hemen indirerek Ortaçağ'ın büyülü dünyasındaki maceraya atılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Frostborn: Coop Survival ekran görüntüleri Frostborn: Coop Survival ekran görüntüleri Frostborn: Coop Survival ekran görüntüleri Frostborn: Coop Survival ekran görüntüleri Frostborn: Coop Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.52.12385

GeliştiriciKefir!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi26.03.2021 - 20:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme63

Dosya boyutu 189 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10806

GÜVENLİKİndireceğiniz Frostborn: Coop Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: valhalla.survival.craft.z

APK imzası: bead8b53134f2ab2215ebcaaab7c43e6c2540280

Frostborn: Coop Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Frostborn: Coop Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder