Super Bino Go ikon

Super Bino Go APK

v1.1

Super Bino Go oyunu, klasik atari oyunlarından tanıdığımız Super Mario oyununa benzer bir oyundur, bu oyunda da asıl görev, tutsak halde tutulan prensesi kurtarmak olacak.  

Prensese ulaşmak ve onu bölüm sonundaki canavarın elinden kurtarabilmek için, 7 farklı ada ve her bir adada 20 bölüm olmak üzere toplamda 140 bölümü geçmeniz gerekiyor. Ancak her bölümde geri sayım var, toplamda 400 SN nin altında bölümleri geçmeniz gerekiyor, aksi halde bölüm başından tekrar başlamak durumunda kalıyorsunuz. 

Tabii ki her levelde Bino adındaki karaktere engel olmaya çalışan ufak tefek canavarlar var. Bu canavarları geçmenin en kolay yolu onların üzerinden zıplamak veya üzerlerine atlayarak onları ezmektir. 

Canavarlara takılmadan geçmenin bazı yolları daha var, bölümler içerisindeki tuğlaların altında zıplayarak onları kırmanız durumunda, büyüme iksiri veya ateş etmenizi sağlayacak bir alet ya da sınırlı bir süre küçük canavarlardan korunmanızı sağlayacak olan kalkanlara sahip olabilirsiniz. 

Tuğlaların üzerinde bulunmakta olan küçük altınları da toplayarak puanınızı yükseltebilirsiniz, böylelikle daha fazla büyüme iksiri veya ateş aleti kazanmanız için yeteri kadar puan biriktirmiş olacaksınız. Bölüm içinde yer alan bazı borularda enter yazısını göreceksiniz, bu yazı, borunun içine girebileceğiniz anlamına geliyor, -içine girmek için eğilme tuşuna dokunun- bu boruların içine girdiğinizde daha fazla puan kazanmak için ihtiyacınız olan altınlara ulaşabiliyorsunuz. 

Super Bino Go APK oyununu, sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kolaylıkla kurulumunu yapabilirsiniz. 

İyi oyunlar. 

Super Bino Go ekran görüntüleri Super Bino Go ekran görüntüleri Super Bino Go ekran görüntüleri
Artıları

Kolay öğrenebilirlik ve oynanabilirlik. 

Eksileri

Türkçe dil desteği bulunmuyor. 

Yorumlar

Super Bino Go için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Super Bino Go v1.1 için
Muhteşem