Super Bino Go ikon

Super Bino Go APK

v1.1

Super Bino Go Açıklama

Super Bino Go oyunu, klasik atari oyunlarından tanıdığımız Super Mario oyununa benzer bir oyundur, bu oyunda da asıl görev, tutsak halde tutulan prensesi kurtarmak olacak.


Prensese ulaşmak ve onu bölüm sonundaki canavarın elinden kurtarabilmek için, 7 farklı ada ve her bir adada 20 bölüm olmak üzere toplamda 140 bölümü geçmeniz gerekiyor. Ancak her bölümde geri sayım var, toplamda 400 SN nin altında bölümleri geçmeniz gerekiyor, aksi halde bölüm başından tekrar başlamak durumunda kalıyorsunuz.


Tabii ki her levelde Bino adındaki karaktere engel olmaya çalışan ufak tefek canavarlar var. Bu canavarları geçmenin en kolay yolu onların üzerinden zıplamak veya üzerlerine atlayarak onları ezmektir. Canavarlara takılmadan geçmenin bazı yolları daha var, bölümler içerisindeki tuğlaların altında zıplayarak onları kırmanız durumunda, büyüme iksiri veya ateş etmenizi sağlayacak bir alet ya da sınırlı bir süre küçük canavarlardan korunmanızı sağlayacak olan kalkanlara sahip olabilirsiniz.


Tuğlaların üzerinde bulunmakta olan küçük altınları da toplayarak puanınızı yükseltebilirsiniz, böylelikle daha fazla büyüme iksiri veya ateş aleti kazanmanız için yeteri kadar puan biriktirmiş olacaksınız. Bölüm içinde yer alan bazı borularda enter yazısını göreceksiniz, bu yazı, borunun içine girebileceğiniz anlamına geliyor, -içine girmek için eğilme tuşuna dokunun- bu boruların içine girdiğinizde daha fazla puan kazanmak için ihtiyacınız olan altınlara ulaşabiliyorsunuz.


Super Bino Go APK oyununu, sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve kolaylıkla kurulumunu yapabilirsiniz.

Super Bino Go ekran görüntüleri Super Bino Go ekran görüntüleri Super Bino Go ekran görüntüleri
Artıları

Kolay öğrenebilirlik ve oynanabilirlik. 

Eksileri

Türkçe dil desteği bulunmuyor. 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1

GeliştiriciBino Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi02.12.2018 - 15:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme302

Dosya boyutu 19.2 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9215

GÜVENLİKİndireceğiniz Super Bino Go APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.superbinogo.jungleboy

APK imzası: f4457d4fcd35b52e7b071c057edb60d988885b4d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Super Bino Go için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Super Bino Go v1.1 için
Muhteşem