Zoo 2: Animal Park ikon

Zoo 2: Animal Park APK

v1.36.2

Zoo 2: Animal Park oyunuyla hayvanat parkının eğlenceli hikayesi sizi bekliyor.


Macera dolu hikayesiyle dikkat çeken Zoo 2: Animal Park oyununda büyük bir hayvanat bahçesinin yöneticisi olarak görevlere başlıyorsunuz. Sevimli köpekler, filler, zürafalar, tavşanlar ve daha aklınıza gelebilecek hemen her tür hayvanınız var. Yönetici olarak bu hayvanların rahat etmesini sağlayacak bir park tasarlamak, hayvanat bahçesine daha çok ziyaretçi gelmesini sağlamak ve insanların vakit geçireceği yeni yerler inşa etmek oyundaki temel görevleriniz arasında yer alıyor.


Hayvanları çok seven oyuncular için Zoo 2: Animal Park gibi oyunlar kesinlikle ideal bir yapım. Onlarla iç içe oluyor, mini oyunlarla eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Oyun yapısı bakımından iş adamı simülasyonlarına benziyor ancak bu hikayede eğlenceli hayvanlarla birlikte geniş bir macera kurgusu bulunduğunu belirtelim.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve geniş hikayesi sayesinde hiç sıkılmadan oynanabiliyor. Zoo 2: Animal Park APK dosyasını indirip kurarak hayvanat bahçesi parkınızı yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Zoo 2: Animal Park nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Zoo 2: Animal Park APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Zoo 2: Animal Park ekran görüntüleri Zoo 2: Animal Park ekran görüntüleri Zoo 2: Animal Park ekran görüntüleri Zoo 2: Animal Park ekran görüntüleri Zoo 2: Animal Park ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder