LOST in Blue (Global) ikon

LOST in Blue (Global) APK

v1.77.6

LOST in Blue (Global) Açıklama

LOST in Blue, ıssız bir adada hayatta kalmak için mücadele edeceğiniz macera dolu bir oyun.


Oyunun hikayesine göre büyük bir uçak kazasından sonra ıssız bir adada mahsur kalıyorsunuz. Sizin gibi uçaktan sağ kurtulmayı başaran diğer oyuncularla birlikte bu adada hayatta kalmak ve evinize dönmek için mücadele etmeniz gerekiyor. İlk başta kendiniz için barınacak bir yer ve yiyecek yemekler bulmanız gerekiyor. Ancak ada hem ıssız hem de vahşi hayvanlarla dolu. Bu yüzden çevrenizdeki tehlikelere karşı her zaman dikkatli olmanız şart.


PvP ve PvE oyun modlarıa sahip olan LOST in Blue'da hayatta kalmak için birçok düşmanla savaşıyorsunuz. Elbette uçaktaki diğer yolcular sizin gibi eve dönmeye çalışacak, ancak bazıları da size düşman olup öldürmeye uğraşacak. Oyun modlarında bu savaşlara karşı mücadele ederken adada bulacağınız her türlü malzemeyi silaha dönüştürmeniz gerek. Bu sayede adadan kurtulmaya bir adım daha yaklaşacaksınız.


Oyunun grafikleri ve ses kalitesi gayet başarılı. Macera dolu hikayesi sayesinde severek oynayacağınız oyun sürükleyici bir deneyimle karşınıza çıkıyor. LOST in Blue APK dosyasını indirerek kendi yaşam mücadelenizi vermeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

LOST in Blue (Global) ekran görüntüleri LOST in Blue (Global) ekran görüntüleri LOST in Blue (Global) ekran görüntüleri LOST in Blue (Global) ekran görüntüleri LOST in Blue (Global) ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.77.6

GeliştiriciVolcano Force

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi01.02.2022 - 14:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme38

Dosya boyutu 782 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10989

GÜVENLİKİndireceğiniz LOST in Blue (Global) APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.volcanoforce.lost.global

APK imzası: b7f50621baf91f5914f24161bc83b915b9d97757

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

LOST in Blue (Global) oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

LOST in Blue (Global) nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. LOST in Blue (Global) APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder