Craft Build Block ikon

Craft Build Block APK

v2.4.21.33

Craft Build Block Açıklama

Craft Build Block APK, hayallerinizdeki dünyayı inşa edebileceğiniz sandbox tabanlı geliştirilen eğlenceli bir crafting and building oyunudur.


Minecraft benzeri oyunlar arasında yer alan Craft Build Block oyununda sanal dünyanızı inşa etmeye başlayın. Sandbox tabanlı geliştirilen oyun birçok blok yapısını oyuncuların kullanımına sunuyor. İstediğiniz gibi tasarlayacağınız binaları inşa ederken blokların desenlerine göre seçim yapabilir, ayrıca keşfedeceğiniz sanal dünyadaki kaynakları da kullanabilirsiniz. Oyunda yapabileceğiniz yapıların hiçbir sınırı yok. Hayalinizdeki şehir, kale ya da aklınıza gelen her ne ise hepsini yapabilirsiniz.


8bit piksel grafiklerle geliştirilen Craft Build Block, Android sandbox oyunları arasında milyonlarca oyuncunun tercihi durumunda. Sanal dünya oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olmalı. Craft Build Block APK dosyasını Cepde üzerinden şimdi hızlı bir şekilde indirin ve kendi dünyanızı inşa etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Craft Build Block ekran görüntüleri Craft Build Block ekran görüntüleri Craft Build Block ekran görüntüleri Craft Build Block ekran görüntüleri Craft Build Block ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.21.33

GeliştiriciMucha Go

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.05.2023 - 13:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme50

Dosya boyutu 385 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11416

GÜVENLİKİndireceğiniz Craft Build Block APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mmcrft.ma1

APK imzası: 84d866cb6e1d90c33f28c8f1d5e6e060b07c5c29

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Craft Build Block oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Craft Build Block nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Craft Build Block APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder