Exploration Craft ikon

Exploration Craft APK

v3.craft.39.exploration

Exploration Craft Açıklama

Exploration Craft kendi sanal dünyanızı istediğiniz gibi kurup yöneteceğiniz sürükleyici bir oyundur.


Craft ve building tarzında geliştirilen Exploration Craft'ta kuracağınız sanal dünyanın tüm kontrolü sizde. Oturma odası, özel bahçe, hayvan barınağı, tarla ve aklınıza gelecek hemen her şeyi yapabiliyorsunuz. Oyun tabiki tüm bunları blok yapısı ile gerçekleştiriyor. Blokları yönetmesi de oldukça kolay: sürükleyin ve inşa ettiğiniz yere bırakın.


Exploration Craft temel building modunun yanında taratıcılık ve hayatta kalma modlarına da sahip. İstediğiniz bölüme girerek zorlu ancak eğlenceli şartlarda kendi dünyanızı geliştirmeniz mümkün. Minecraft benzeri oyunlar arasında oldukça popüler Exploration Craft tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Exploration Craft APK dosyasını indirerek kendi dünyanızı inşa etmeye başlayabilirsiniz. iyi eğlenceler.

Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.craft.39.exploration

GeliştiriciSARLO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi28.05.2018 - 14:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme713

Dosya boyutu 51.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8775

GÜVENLİKİndireceğiniz Exploration Craft APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: craft.exploration.world.free.sarlo.studio

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder