Dragonscapes Macerası ikon

Dragonscapes Macerası APK

v1.0.1

Dragonscapes Macerası APK oyunu ile tropik adalardaki ejderhaların hikayesine ortak olacaksınız.


Uzak bir tropik ada üzerinde geçen Dragonscapes Macerası oyununda Mia ve ekibi ile beraber ejderhaların sürükeyici macerasına ortak oluyorsunuz. Amacınız, yeni ejderhaları keşfetmek ve onlara yuva inşa ederek büyümelerini sağlamak. Oyun içerisinde birçok görev tamamlanmak için sizi bekliyor. Yeni yerleri keşfedin, ejderhalarınızı büyütün ve Mia'nın macerasına ortak olun.


Dragonscapes Macerası için bir tür ejderha yetiştirme oyunu diyebiliriz. Kaliteli grafikleri ve sezgisel kontrolleri ile oyun gayet ideal bir kurguya sahip. Dragonscapes Macerası APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Dragonscapes Macerası nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dragonscapes Macerası APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dragonscapes Macerası ekran görüntüleri Dragonscapes Macerası ekran görüntüleri Dragonscapes Macerası ekran görüntüleri Dragonscapes Macerası ekran görüntüleri Dragonscapes Macerası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder