Ben 10 Cavern Run v1.1.4 ikon

Ben 10 Cavern Run v1.1.4 APK

Ben 10 Cavern Run (Mağara Koşusu) oyunu android 1.5 ve üst versiyona sahip cihazlarda çalışan koşu oyunudur. Oyun açıklaması:     


Çizerek zafere ulaşabileceğin benzersiz ve eğlenceli bir platform oyunu!

Dr Animo, dev karınca ordusu kullanarak hapishaneden kaçtı! Çizgiler, duvarlar ve rampalar çizerek Ben'e Tesisatçı Merkezi, Dev Karınca Tepesi ve Dr Animo'nun gizli üssünde yol göster ve Kral Karınca'yla final hesaplaşmasına hazırlan.

Boşlukları koşarak geçmek için platformlar çiz, tehlikelerden kurtulmak için duvarlar ör, yıkıcı saldırılar gerçekleştirmek için rampaları sırala ve bir sonraki bölüme giderken karşına çıkan düşmanları alt et.
Ben'i en sevdiğin ve birbirinden farklı becerilere sahip Omniverse uzaylılarından bazılarına -Sokkoca Ayak, Kickin’ Hawk, Top Biti ve Çarpan Çekirge'ye- dönüştürmek için güç nesneleri topla.

Programda görülen mekanlardan ve saatlerce oyun süresi sağlayan 40 farklı odadan oluşan 3 ana bölüm bulunur.

Bu oyun hiçbir şey satın almadan tamamlanabilir. Bazı bölümlerde birden fazla oda vardır ve bir odada zorlanırsan Rook'tan yardım alabilirsin. Oyunda 3 odayı atlamanı sağlayacak 3'lü Rook paketi bulunur. Daha çok Rook paketi satın alabilirsin.


İyi eğlenceler!

Ben 10 Cavern Run v1.1.4 ekran görüntüleri Ben 10 Cavern Run v1.1.4 ekran görüntüleri Ben 10 Cavern Run v1.1.4 ekran görüntüleri Ben 10 Cavern Run v1.1.4 ekran görüntüleri Ben 10 Cavern Run v1.1.4 ekran görüntüleri

Yorumlar

Ben 10 Cavern Run v1.1.4 için toplam 7 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Ben 10 Cavern Run v1.1.4 için
Çok gu zel bence yukle
Ziyaretçi5 yıl önce
Eminim oyununuz güzeldir
Ziyaretçi5 yıl önce
İyi guzel
Ziyaretçi5 yıl önce
İğrenç kustum
Ziyaretçi6 yıl önce
buyrun alın size görsel https://www.youtube.com/watch?v=yfbCq20wl1A