Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ikon

Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime APK

v1.0.9

Flying Spider Rope Hero oyunuyla Spiderman şehre geri dönüyor.


Süper kahraman Spiderman şehri suçlulardan temizlemek için geldi. Spiderman'i kontrol edin ve şehirdeki suçluları yakalayarak adalete teslim edin. Super Vice isimli şehirde geçen Flying Spider Rope Hero oyun hikayesinde mafyalar, araba hırsızları ve gangsterler gibi büyük suçluları şehirden temizlemeye çalışıyorsunuz. Kahramanımız Spiderman ile birlikte binalardan sıçrayarak ilerleyecek, suçluların tepesine bineceksiniz.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Flying Spider Rope Hero hassas kontrolleri ve kaliteli grafikleri ile öne çıkıyor. Android Spiderman oyunları arasında resmi olmasa da oyun tercih edilebilecek düzeyde bir yapım. En azından Spiderman sevenler için denemeye değer diyebiliriz. Flying Spider Rope Hero APK dosyasını ücretsiz indirerek Super Vice şehrini suçlulardan kurtarmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri

Yorumlar

Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime v1.0.9 için
Bu nedi ala size tovsiye etmirem dostlar yuklemeyin ona gore 1 uldu