Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ikon

Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime APK

v1.0.9

Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime Açıklama

Flying Spider Rope Hero oyunuyla Spiderman şehre geri dönüyor.


Süper kahraman Spiderman şehri suçlulardan temizlemek için geldi. Spiderman'i kontrol edin ve şehirdeki suçluları yakalayarak adalete teslim edin. Super Vice isimli şehirde geçen Flying Spider Rope Hero oyun hikayesinde mafyalar, araba hırsızları ve gangsterler gibi büyük suçluları şehirden temizlemeye çalışıyorsunuz. Kahramanımız Spiderman ile birlikte binalardan sıçrayarak ilerleyecek, suçluların tepesine bineceksiniz.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Flying Spider Rope Hero hassas kontrolleri ve kaliteli grafikleri ile öne çıkıyor. Android Spiderman oyunları arasında resmi olmasa da oyun tercih edilebilecek düzeyde bir yapım. En azından Spiderman sevenler için denemeye değer diyebiliriz. Flying Spider Rope Hero APK dosyasını ücretsiz indirerek Super Vice şehrini suçlulardan kurtarmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.9

GeliştiriciAdventure in Locoz City

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi16.03.2020 - 11:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme325

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10265

GÜVENLİKİndireceğiniz Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.spider.ropehero.gangster.crimecity

APK imzası: 90364ca79572286c635ff347bbad206f06117d4b

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

5 kullanıcı oyuna göre

Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Flying Spider Rope Hero - Super Vice Town Crime v1.0.9 için
Bu nedi ala size tovsiye etmirem dostlar yuklemeyin ona gore 1 uldu