Dark Riddle 2 - Mars ikon

Dark Riddle 2 - Mars APK

v1.0.2

Dark Riddle 2 - Mars Açıklama

Dark Riddle 2 Mars APK ile macera dolu bir Android oyun deneyimine hazır olun.


Sıradışı bir şehirde geçen oyun hikayesiyle öne çıkan Dark Riddle 2, gizemli bulmacaları çözmeye çalıştığınız bir oyun. Bir polis memuru ve teknoloji ürünü satan bir kişiyle karşılaştıktan sonra başlayan oyunda çözülmeyi bekleyen birçok gizem sizi bekliyor. Oyundaki tüm sırların odağı komşunuz.


Komşunuzun evine girerek bulmacaları bulmalı ve çözmelisiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken birçok nokta var. Bunlar arasında sinsi komşunuzun kurmuş olduğu tuzaklar, engeller ve kilitli kapılar. Dikkatli bir şekilde hareket ederek ilerleyin, bulmacları çözerek oyundaki tüm sırrı ortaya çıkarın.


Birinci serisi ile milyonlarca oyun severin beğenisini kazanan Dark Riddle ikinci serisiyle de oldukça iddialı. Yeni bir hikaye ve onlarca maceranın yer aldığı bu Android oyun tamamen ücretsiz. Dark Riddle 2 Mars APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dark Riddle 2 - Mars ekran görüntüleri Dark Riddle 2 - Mars ekran görüntüleri Dark Riddle 2 - Mars ekran görüntüleri Dark Riddle 2 - Mars ekran görüntüleri Dark Riddle 2 - Mars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciPAGA GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi05.04.2024 - 21:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme35

Dosya boyutu 179 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11627

GÜVENLİKİndireceğiniz Dark Riddle 2 - Mars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.neighbor.darkriddle2.mars

APK imzası: 1c5ab24a4cd96d2dec6ffede8d709f4f54406909

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder