Pearl's Peril - Gizli Eşya Bulma Oyunu ikon

Pearl's Peril - Gizli Eşya Bulma Oyunu APK

v5.00.031

Pearl's Peril, Android telefonunuzda severek oynayacağınız macera tabanlı bir oyun.


Artemis isimli bir ada üzerinde geçen oyun hikayesinde gizli eşyaları bularak adanın çehresini değiştirmeye çalışıyorsunuz. Hikayenin ana kahramanı Pearl Wallace isimli bir pilot. Babasının katilini arayan bu karakterle birlikte gizem dolu şifreleri çözerek bölümleri geçiyor ve karaktere yardımcı oluyorsunuz. Baştan söyleyelim, Wallace'in katılacağı bu hikaye oldukça uzun bir yolculuğa benziyor. Amerika'dan başlayıp Afrika'ya kadar uzanan geniş bir bölümler zinciri sizi bekliyor. Her bölümde bulmanız gereken gizem ve ipucu farklı, bu sayede hiç sıkılmadan bölümlerde ilerleyebiliyorsunuz.


Pearl's Peril temel olarak gizli eşyaları bulmak üzerine bir oyun. Macera hikayesiyle desteklenmiş oyun kurgusunda akıcı bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Oyunun grafikleri ve oynanışı gayet başarılı. Pearl's Peril APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pearl's Peril - Gizli Eşya Bulma Oyunu ekran görüntüleri Pearl's Peril - Gizli Eşya Bulma Oyunu ekran görüntüleri Pearl's Peril - Gizli Eşya Bulma Oyunu ekran görüntüleri Pearl's Peril - Gizli Eşya Bulma Oyunu ekran görüntüleri Pearl's Peril - Gizli Eşya Bulma Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder