Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2  ikon

Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2 APK

Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2 Açıklama

Tombik, 3D görüntüleri, inanılmaz grafikleri, sesleri müziği ve bağımlılık yaratan oyun tarzı ile son dönemdeki en iddialı runner oyunlarından biridir. Oyunumuzun kahramanları bir dağ köyünde yaşayan birbirine çok yakın arkadaşlardır. Köyün en güzel elmalarının yetiştiği ağaçlardan elma alırken ihtiyar dedemiz tarafından yakalanırlar ve kovalamaca başlar.Köyün içinden vadilere köprülere kadar uzanan bu kovalamacada bir çok engeli geçmeniz ve en yüksek puanı alarak fazlaca altın toplamanız gerekmektedir. Peki bu altınlarla neler yapılabiliyor? Süper Güçler- Mıknatıs gücünü artırdığınızda daha fazla mıknatıs alabilir ve altınların hepsini kolayca toplayabilirsiniz.- 2x gücünü artırabilirsiniz. Bu sayede her topladığınız altın 2 ile çarpılır.- ZipZip gücünü artırdığınızda Zip Zip ı kullanabilir ve engelleri daha kolay aşabilirsiniz.- Kartalın yardımı ile ihtiyar dedenin elinden kurtularak engelsiz bir başlangıç yapmak için bu gücü de topladığınız altınlarla yükseltebilirsiniz.- Oyunda yandığınız zaman tekrar kaldığınız yerden devam edebilmek için Can alabilirsiniz. Tombik oyununu ister iphone ister android cihazınız isterseniz de Facebook üzerinden bilgisayarınızla oynayabilirsiniz.Facebook ile bağlandığınızda arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. Onları geçtiğinizde oyun içerisinde geçtiğiniz arkadaşlarınızın resimlerini göreceksiniz.
Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2  ekran görüntüleri Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2  ekran görüntüleri Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2  ekran görüntüleri Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2  ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 yıl önce

Eklenme tarihi04.12.2013 - 18:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme10712

Dosya boyutu 24.8 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 4925

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

10 kullanıcı oyuna göre

Tombik ve Arkadaşları 3D v1.1.2 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 yıl önce
arkadaşım ben tombik oyunu açılmasını istiyorum
Ziyaretçi9 yıl önce
BENCE ÇOK GÜZELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL .
can2002200610 yıl önce
Guzel