MOD-MASTER for Minecraft PE ikon

MOD-MASTER for Minecraft PE APK

v4.2.8

MOD-MASTER for Minecraft PE, Minecraft Pocket Edition için geliştirilen bir yardımcı araç uygulaması.


MOD-MASTER aslında bir oyun değil, yardımcı araç uygulaması. Sunduğu harita, mod, skin ve server listeleri ile Minecraft PE'yi çok daha geniş bir içeriğe kavuşturuyor. Peki ne tür harita ve modlar var derseniz, uygulamadaki popüler Minecraft harita ve modların bazıları şunlar:

MOD-Master haritaları: Hayatta kalma ve macera haritaları, mini oyun ve parkur içerikli haritalar, PvP tabanlı çatışmaların yaşandığı haritalar.

MOD-Master modları: GTA (Grand Theft Auto) modu, Pixelmon modu, otomobil ve nakliye modu, Mobilya ve ev dekorasyonu modu.


Bunlara ek olarak MOD-MASTER oldukça geniş skin arşivine ve server listesine sahip. Uygulamanın bu özelliklere ilişkin detaylı bilgi sunması da işinizi kolaylaştırıyor; örneğin bir servera bağlanmadan önce server'daki tüm bilgileri görebiliyorsunuz. Bölümlerdeki görevleri tamamlamak için çeşitli ipuçları ve yaratıcılık rehberleri de size yardımcı oluyor. Mesela bir bina yapmak istiyorsanız inşaat rehberinde binayı nasıl kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


MOD-MASTER for Minecraft PE tek başına bir oyun değil, uygulamayı kullanabilmek için Minecraft PE'nin akıllı cihazınızda yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse buradan indirebilirsiniz: Minecraft PE indir.

MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm MOD-MASTER for Minecraft PE APK güncellemesi ile;

Minecraft için yeni haritalar, skinler ve dokular eklenmiş,

Craft sekmesindeki içeriklerinizi arkadaşlarla paylaşma özelliği eklenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

MOD-MASTER for Minecraft PE için toplam 16 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce MOD-MASTER for Minecraft PE v4.2.8 için
Çok kötü yaa sorunlar 1. Oyunda pırofil yok 2. Oyun türk değil 3. Oyunda zıplama yok 4. Bide oyunda hayatta kalma ve macera yok şimdilik diyeceklerim bu kadar hadi size iyi oyunlar
Ziyaretçi2 yıl önce MOD-MASTER for Minecraft PE v4.0.4 için
burdan deadpoolod indircem
Ziyaretçi3 yıl önce MOD-MASTER for Minecraft PE v3.6.2 için
ölüm ben indirdim block launcer istiyor indir dim sorun oluyor napicam ADMIN cevap ver
Ziyaretçi4 yıl önce MOD-MASTER for Minecraft PE v3.4.2 için
Minikraft
Ziyaretçi4 yıl önce MOD-MASTER for Minecraft PE v3.0.0 için
Çok iyi başkalarının yaptığı evler bakıyor çok iyii