Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » MOD-MASTER for Minecraft PE

MOD-MASTER for Minecraft PE

v2.7.6
reklamlar
MOD-MASTER for Minecraft PE
MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri MOD-MASTER for Minecraft PE ekran görüntüleri MOD-MASTER for Minecraft PE tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

MOD-MASTER for Minecraft PE Açıklama

MOD-MASTER for Minecraft PE, Minecraft Pocket Edition için geliştirilen bir yardımcı araç uygulaması.

 

MOD-MASTER aslında bir oyun değil, yardımcı araç uygulaması. Sunduğu harita, mod, skin ve server listeleri ile Minecraft PE'yi çok daha geniş bir içeriğe kavuşturuyor. Peki ne tür harita ve modlar var derseniz, uygulamadaki popüler Minecraft harita ve modların bazıları şunlar:

MOD-Master haritaları: Hayatta kalma ve macera haritaları, mini oyun ve parkur içerikli haritalar, PvP tabanlı çatışmaların yaşandığı haritalar.

MOD-Master modları: GTA (Grand Theft Auto) modu, Pixelmon modu, otomobil ve nakliye modu, Mobilya ve ev dekorasyonu modu.

 

Bunlara ek olarak MOD-MASTER oldukça geniş skin arşivine ve server listesine sahip. Uygulamanın bu özelliklere ilişkin detaylı bilgi sunması da işinizi kolaylaştırıyor; örneğin bir servera bağlanmadan önce server'daki tüm bilgileri görebiliyorsunuz. Bölümlerdeki görevleri tamamlamak için çeşitli ipuçları ve yaratıcılık rehberleri de size yardımcı oluyor. Mesela bir bina yapmak istiyorsanız inşaat rehberinde binayı nasıl kolay ve hızlı bir şekilde yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

MOD-MASTER for Minecraft PE tek başına bir oyun değil, uygulamayı kullanabilmek için Minecraft PE'nin akıllı cihazınızda yüklü olması gerekiyor. Eğer yüklü değilse buradan indirebilirsiniz: Minecraft PE indir.

reklamlar

MOD-MASTER for Minecraft PE Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 3 gün önce MOD-MASTER for Minecraft PE v2.7.6 İçin
Yükleniyor oyun
Ziyaretçi 22 gün önce MOD-MASTER for Minecraft PE v2.7.6 İçin
Nasıl oynanır