Exploration Craft ikon

Exploration Craft

v11.0

Açık dünya oyunu Exploration Craft ile kendi sanal dünyanızı oluşturun.

 

Minecraft benzeri oyun yapısına sahip olan Exploration Craft keşfedilecek açık dünya ve inşa edilecek birçok yapı içeriyor. Başarılı bir şekilde kurgulanan crafting sistemi sayesinde hayal gücünüzdeki hemen her şeyi inşa edebilirsiniz. Havuzlu evler, villalar, yer altı yerleşimleri ve daha birçok yapıya uygun 26 blok Exploration Craft oyunuyla parmaklarınızın ucunda. Maalesef bunların arasında görünmez blok yok ancak yeni gelecek güncellemelerde eklenebilir.

 

Exploration Craft'ı, orijinal Exploration oyunuyla karıştırmamanız gerekiyor. Bu oyun orijinalinden daha sade bir yapıya sahip olsa da Minecraft ve Growtopia gibi 8-bit grafiklerle oynanıyor ve gayet eğlenceli. Açık ve sanal dünya oyunlarını seviyorsanız Exploration Craft basit ama eğlenceli yapısıyla sizin için gayet ideal bir oyun. 6 MB boyutundaki APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi sanal dünyanızı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri Exploration Craft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv11.0

GeliştiriciSmartties

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi04.02.2018 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme182

Dosya boyutu 5.58 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8208

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder