Exploration Craft 3D ikon

Exploration Craft 3D APK

v127.0

Açık dünya oyunu Exploration Craft ile kendi sanal dünyanızı oluşturun.

 

Minecraft benzeri oyun yapısına sahip olan Exploration Craft keşfedilecek açık dünya ve inşa edilecek birçok yapı içeriyor. Başarılı bir şekilde kurgulanan crafting sistemi sayesinde hayal gücünüzdeki hemen her şeyi inşa edebilirsiniz. Havuzlu evler, villalar, yer altı yerleşimleri ve daha birçok yapıya uygun 26 blok Exploration Craft oyunuyla parmaklarınızın ucunda. Maalesef bunların arasında görünmez blok yok ancak yeni gelecek güncellemelerde eklenebilir.

 

Exploration Craft'ı, orijinal Exploration oyunuyla karıştırmamanız gerekiyor. Bu oyun orijinalinden daha sade bir yapıya sahip olsa da Minecraft ve Growtopia gibi 8-bit grafiklerle oynanıyor ve gayet eğlenceli. Açık ve sanal dünya oyunlarını seviyorsanız Exploration Craft basit ama eğlenceli yapısıyla sizin için gayet ideal bir oyun. 6 MB boyutundaki APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi sanal dünyanızı oluşturmaya hemen başlayabilirsiniz.

Exploration Craft 3D ekran görüntüleri Exploration Craft 3D ekran görüntüleri Exploration Craft 3D ekran görüntüleri Exploration Craft 3D ekran görüntüleri Exploration Craft 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni yapı modelleri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder