Robbery Bob ikon

Robbery Bob APK

v1.18.22

Robbery Bob oyunuyla Hırsız Bob'un macera dolu görevlerine ortak olun.


Bob isimli karakteri kontrol edeceğiniz oyunda, karakterimiz suç dünyasından kurtulmak isteyen bir hırsızdır. Ancak son görevleri tamamlamadan kurtulamıyor. Ona yardımcı olmak ve kurtarmak için görevlere ortak olacak, yakalanmadan görevleri tamamlamasını sağlamaya çalışacaksınız.


Robbery Bob'un her aşamasında izinsiz girdiğiniz mekanların güvenliğine dikkat etmeniz şart. Mekanların bazılarında güvenlik görevlisi bazılarında ise bulldog cinsi köpekler nöbet tutuyor. Sessiz ve hızlı bir şekilde ilerleyerek yakalanmadan ilerlemeniz şart. Bunun için de Bob'un daha önceki görevlerden kazandığı yetenekleri kullanabilirsiniz.


Oyundaki görevler bazen bir evde, bir laboratuvarda veya büyük bir iş merkezinde geçiyor. Bu sayede her görev farklı mekanlarda olduğu için oyunu sıkılmadan oynayabiliyorsunuz. Robbery Bob'un grafikleri ve sezgisel kontrolleri gayet başarılı. Robbery Bob APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirin ve Bob'un macerasına ortak olun. İyi eğlenceler.

Robbery Bob ekran görüntüleri Robbery Bob ekran görüntüleri Robbery Bob ekran görüntüleri Robbery Bob ekran görüntüleri Robbery Bob ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder