LEGO® Friends: Heartlake Rush ikon

LEGO® Friends: Heartlake Rush APK

v2.0.0

LEGO® Friends: Heartlake Rush Açıklama

LEGO® Friends: Heartlake Rush oyunuyla LEGO kahramanları eğlence dolu bir maceraya çıkıyor.


Keyifli ve eğlenceli bir macera oyunu olan LEGO® Friends: Heartlake Rush aslında bir tür koşu oyunu. Andrea, Mia, Olivia ve Emma gibi LEGO'nun popüler karakterlerinden birisini seçerek başlıyor ve parkuru tamamlamak için LEGO arabanızla birlikte gazlıyorsunuz. Diğer Android koşu oyunlarına göre LEGO® Friends: Heartlake Rush biraz farklı bir yapım, çünkü bu oyunda fiziki olarak koşmak yerine araba ile ilerlemeniz gerekiyor.


Oyunda yer alan her parkurda arabanızı ve LEGO karakterinizi geliştirmenizi sağlayacak altınlar var. Bunları toplayarak ilerlemeniz, gelişmeleri yapabilmeniz için şart. Aksi halde oyundan hem az puan kazanıyor hem de geliştirmelerinizi çok geciktiriyorsunuz.


LEGO® Friends: Heartlake Rush'ın grafikleri ve oyun kurgusu gayet eğlenceli. LEGO tarzı oyunları seviyorsanız bu oyun sizin için gayet ideal bir yapım. LEGO® Friends: Heartlake Rush APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

LEGO® Friends: Heartlake Rush APK son sürüm güncellemesinde Nandi için yeni özel paketler eklenmiş. Bu paket içerisinde veteriner Nandi'nin arabası için özel çıkartmalar, kimlikler ve evcil hayvanlara yönelik yeni içerikler bulunuyor.

LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.0

GeliştiriciLEGO System A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi11.02.2020 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme70

Dosya boyutu 145 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10168

GÜVENLİKİndireceğiniz LEGO® Friends: Heartlake Rush APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lego.friends.heartlake

APK imzası: b7179dae1b6ee38098a189d60aea27537bf43f2a

LEGO® Friends: Heartlake Rush eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm LEGO® Friends: Heartlake Rush versiyonları:
  • 1. LEGO® Friends: Heartlake Rush v1.4.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder