LEGO® Friends: Heartlake Rush ikon

LEGO® Friends: Heartlake Rush

v1.4.0

LEGO® Friends: Heartlake Rush oyunuyla LEGO kahramanları eğlence dolu bir maceraya çıkıyor.


Keyifli ve eğlenceli bir macera oyunu olan LEGO® Friends: Heartlake Rush aslında bir tür koşu oyunu. Andrea, Mia, Olivia ve Emma gibi LEGO'nun popüler karakterlerinden birisini seçerek başlıyor ve parkuru tamamlamak için LEGO arabanızla birlikte gazlıyorsunuz. Diğer Android koşu oyunlarına göre LEGO® Friends: Heartlake Rush biraz farklı bir yapım, çünkü bu oyunda fiziki olarak koşmak yerine araba ile ilerlemeniz gerekiyor.


Oyunda yer alan her parkurda arabanızı ve LEGO karakterinizi geliştirmenizi sağlayacak altınlar var. Bunları toplayarak ilerlemeniz, gelişmeleri yapabilmeniz için şart. Aksi halde oyundan hem az puan kazanıyor hem de geliştirmelerinizi çok geciktiriyorsunuz.


LEGO® Friends: Heartlake Rush'ın grafikleri ve oyun kurgusu gayet eğlenceli. LEGO tarzı oyunları seviyorsanız bu oyun sizin için gayet ideal bir yapım. LEGO® Friends: Heartlake Rush APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

GeliştiriciLEGO System A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 gün önce

Eklenme tarihi11.02.2020 - 12:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme22

Dosya boyutu 99.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 10168

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder