LEGO® Friends: Heartlake Rush ikon

LEGO® Friends: Heartlake Rush APK

v1.4.0

LEGO® Friends: Heartlake Rush oyunuyla LEGO kahramanları eğlence dolu bir maceraya çıkıyor.


Keyifli ve eğlenceli bir macera oyunu olan LEGO® Friends: Heartlake Rush aslında bir tür koşu oyunu. Andrea, Mia, Olivia ve Emma gibi LEGO'nun popüler karakterlerinden birisini seçerek başlıyor ve parkuru tamamlamak için LEGO arabanızla birlikte gazlıyorsunuz. Diğer Android koşu oyunlarına göre LEGO® Friends: Heartlake Rush biraz farklı bir yapım, çünkü bu oyunda fiziki olarak koşmak yerine araba ile ilerlemeniz gerekiyor.


Oyunda yer alan her parkurda arabanızı ve LEGO karakterinizi geliştirmenizi sağlayacak altınlar var. Bunları toplayarak ilerlemeniz, gelişmeleri yapabilmeniz için şart. Aksi halde oyundan hem az puan kazanıyor hem de geliştirmelerinizi çok geciktiriyorsunuz.


LEGO® Friends: Heartlake Rush'ın grafikleri ve oyun kurgusu gayet eğlenceli. LEGO tarzı oyunları seviyorsanız bu oyun sizin için gayet ideal bir yapım. LEGO® Friends: Heartlake Rush APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri LEGO® Friends: Heartlake Rush ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder