Maps for Minecraft PE MineMaps ikon

Maps for Minecraft PE MineMaps APK

v3.1.8

Maps for Minecraft PE MineMaps, Minecraft Pocket Edition için geliştirilen başarılı bir harita modu uygulamasıdır.


Minecraft bildiğiniz gibi yüzlerce haritayı içeren bir sanal dünya oyunu. MineMaps ise tam olarak Minecraft'ta oynayabileceğiniz haritaları ücretsiz olarak elinizin altına getiren başarılı bir uygulama. İçerisinde yüzlerce harita var ve hepsini tek dokunuşla kurabiliyorsunuz. Uygulamanın en sevdiğimiz özelliği ise harita detaylarını kurmadan önce gösteriyor olması. Bu sayede Minecraft için kuracağınız haritanın tüm detaylarını önceden öğrenmiş oluyorsunuz.


MineMaps'i kullanabilmek için Minecraft APK dosyasını önceden telefonunuza kurmanız gerekiyor. Daha sonra bu uygulamadan istediğiniz bir haritayı oyuna kurarak oynamaya başlayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan MineMaps APK dosyasını indirerek yüzlerce Minecraft haritasını hemen keşfedebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Maps for Minecraft PE MineMaps ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE MineMaps ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE MineMaps ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE MineMaps ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE MineMaps ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Maps for Minecraft PE MineMaps APK güncel sürümüyle birlikte oyunun arayüzünde geliştirmeler yapılmış ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder