CASE: Animatronics - Korku oyunu ikon

CASE: Animatronics - Korku oyunu APK

v1.1

CASE: Animatronics oyunuyla korku dolu bir maceraya hazır olun.

 

Bir polis merkezinde geçen oyun hikayesinde bir hacker'ın güvenliği ele geçirmesiyle tüm işler sıradışı bir hal alıyor. Elektriği kesen ve kapıları kilitleyen hacker sizi oraya hapsetmeye çalışsa da aslında sorun bambaşka: Çünkü polis merkezinde sizi takip eden bir hayalet var ve ondan kurtulmanın tek yolu polis karakolunda sabaha kadar hayatta kalmak. Sabah olduğunda ise bu manyaklığı yapan suçlunun peşine düşeceksiniz.

 

Karanlık koridorlar, odalarda sizi takip eden animatroniklerin kırmızı gözleri ve gıcırtıya benzer ürpertici seslerle CASE Animatronics kesinlikle gizem ve korkunun hakkını veren bir oyun. Ücretsiz CASE Animatronics APK dosyasını indirerek polis merkezindeki gizemi çözün ve kontrolü tekrar elinize alın. İyi oyunlar.

CASE: Animatronics - Korku oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CASE: Animatronics - Korku oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder