CASE: Animatronics - Korku oyunu ikon

CASE: Animatronics - Korku oyunu

v1.1

CASE: Animatronics oyunuyla korku dolu bir maceraya hazır olun.

 

Bir polis merkezinde geçen oyun hikayesinde bir hacker'ın güvenliği ele geçirmesiyle tüm işler sıradışı bir hal alıyor. Elektriği kesen ve kapıları kilitleyen hacker sizi oraya hapsetmeye çalışsa da aslında sorun bambaşka: Çünkü polis merkezinde sizi takip eden bir hayalet var ve ondan kurtulmanın tek yolu polis karakolunda sabaha kadar hayatta kalmak. Sabah olduğunda ise bu manyaklığı yapan suçlunun peşine düşeceksiniz.

 

Karanlık koridorlar, odalarda sizi takip eden animatroniklerin kırmızı gözleri ve gıcırtıya benzer ürpertici seslerle CASE Animatronics kesinlikle gizem ve korkunun hakkını veren bir oyun. Ücretsiz CASE Animatronics APK dosyasını indirerek polis merkezindeki gizemi çözün ve kontrolü tekrar elinize alın. İyi oyunlar.

CASE: Animatronics - Korku oyunu nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CASE: Animatronics - Korku oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri CASE: Animatronics - Korku oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi27.10.2018 - 11:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme445

Dosya boyutu 133 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9115

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder