Blockman Editor ikon

Blockman Editor APK

v1.1.1

Blockman Editor, Blockman GO oyunları için harita oluşturup istediğiniz gibi dizayn etmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır.

 

Zengin bir Blockman GO oyun haritası oluşturmanızı sağlayan Blockman Editor, çok farklı özellikleri bir arada bulunduruyor ve size tam olarak istediğiniz haritayı oluşturma imkanı veriyor. Oyunda harita oluşturmak oldukça basit, ekran üzerindeki araçları kullanarak istediğiniz değişiklikleri yapıyor ve kaydediyorsunuz. Ayrıca işinizi kolaylaştırmak için uygulamanın otomatik tamamlama özelliği de var. Yani siz bir bina yaparken Blockman Editor bunu tanıyor ve otomatik olarak sizin yerinize tamamlıyor.

 

Android Blockman oyunları gibi, Blockman Editor de piksel görünümlü grafiklerle desteklenmiş. Uygulamanın tek eksiği Türkçe dil desteği bulunmaması. Kendi sanal dünya haritanızı oluşturmak için Blockman Editor APK dosyasını indirin ve kurun. İyi oyunlar.

Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder