Blockman Editor ikon

Blockman Editor APK

v1.1.1

Blockman Editor Açıklama

Blockman Editor uygulaması Blockman GO oyunları için harita oluşturup istediğiniz gibi dizayn etmenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır.


Zengin bir Blockman GO oyun haritası oluşturmanızı sağlayan Blockman Editor, çok farklı özellikleri bir arada bulunduruyor ve size tam olarak istediğiniz haritayı oluşturma imkanı veriyor. Oyunda harita oluşturmak oldukça basit, ekran üzerindeki araçları kullanarak istediğiniz değişiklikleri yapıyor ve kaydediyorsunuz. Ayrıca işinizi kolaylaştırmak için uygulamanın otomatik tamamlama özelliği de var. Yani siz bir bina yaparken Blockman Editor bunu tanıyor ve otomatik olarak sizin yerinize tamamlıyor.


Android Blockman oyunları gibi, Blockman Editor de piksel görünümlü grafiklerle desteklenmiş. Uygulamanın tek eksiği Türkçe dil desteği bulunmaması. Kendi sanal dünya haritanızı oluşturmak için Blockman Editor APK dosyasını indirin ve kurun. İyi oyunlar.

Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri Blockman Editor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1

GeliştiriciBlockman Go Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi18.09.2018 - 12:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme280

Dosya boyutu 74.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9018

GÜVENLİKİndireceğiniz Blockman Editor APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sandboxol.blockyeditor

APK imzası: b84ba4b04c5cd4d6c0653383f931f1456d117cda

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder