Tomb Survivor ikon

Tomb Survivor APK

v18.9.29.1501

Tomb Survivor sizi gizem, korku ve macera dolu bir yolculuğa davet ediyor. Ölümsüzlüğü bulmak için çıkacağınız bu yolculukta birçok korkulu tuhaflık ve gizem dolu bulmacayla karşılaşacaksınız.

 

Oyunun kurgusu mistik bir hikayeye dayanıyor. Binlerce yıl önce ölümsüzlüğü keşefeden bir kralın izini sürerek aynı ölümsüzlüğü şimdi sizin bulmanız gerekiyor. Bu amaçla birçok bulmaca tabanlı görevi çözecek, bazen cesur kararlar vermeniz bazen de kaçmanız gereken görevleri tamamladıkça seviyenizi ve tecrübenizi ilerletmeniz gerekiyor.

 

Tomb Survivor'ın etkileyici özellikleri arasında sadece başarılı oyun kurgusu bulunmuyor. Oyunda size yardımcı olan kaynaklar çok az sayıda var ve bunları çoğaltmak için doğadaki gizemi çözmeniz gerekiyor. Her defasında farklı ödül ve kaynakları toplayarak ölümsüzlüğe giden yolda ilerlemeniz mümkün oluyor.

 

Oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve akıcı bir deneyim sunuyor. Android korku oyunlarını seviyorsanız Tomb Survivor gayet başarılı bir korku oyunu. Tomb Survivor APK dosyasını indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Tomb Survivor nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tomb Survivor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tomb Survivor ekran görüntüleri Tomb Survivor ekran görüntüleri Tomb Survivor ekran görüntüleri Tomb Survivor ekran görüntüleri Tomb Survivor ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder