Rec Room - Play with friends! ikon

Rec Room - Play with friends! APK

v20220223

Rec Room - Play with friends! Açıklama

Rec Room - Play with friends! ile gerçek zamanlı eğlence dolu bir oyun deneyimi sizi bekliyor.


Dünyanın her yerindeki oyuncular Rec Room'da arkadaş oluyor. Tamamen oyun arkadaşlığı üzerine geliştirilen bu oyunda odalara katılarak birçok farklı türde oyunlar oynayabiliyorsunuz. Başka bir ifadeyle, Rec Room'da içerik oda şeklinde kurgulanmış ve her odada farklı bir oyun tarzı bulunuyor. Örneğin, bir odada herkes yarış oyunu oynarken, bir başkasında moda tasarım oyunu oynayabiliyor. Tabii ki bu verdiklerimiz sadece bir örnek. Bunun dışında neredeyse yüzlerce farklı türde oyun bu odalarda sizi bekliyor.


Rec Room APK dosyasını hemen indirip kurarak oynayabileceğiniz bu oyunun en önemli özelliği, bahsettiğimiz odaları tamamen gerçek oyuncuların kuruyor olması. Eğer siz de farklı bir tarzda oyun oynamak isterseniz kendinize bir oda kurabilirsiniz. Bir oda kurarsanız ister kendi arkadaşlarınızla isterseniz de dünyadaki tüm oyunculara açarak oyunları oynayabilirsiniz.


Dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı bu eğlenceli oyun tamamen ücretsiz olarak Android oyun severlere sunuluyor. Maceradan yarışa, rol yapmadan aksiyon dolu görevlere kadar birçok farklı türde oyun oynamak için Rec Room APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Rec Room - Play with friends! ekran görüntüleri Rec Room - Play with friends! ekran görüntüleri Rec Room - Play with friends! ekran görüntüleri Rec Room - Play with friends! ekran görüntüleri Rec Room - Play with friends! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv20220223

GeliştiriciRec Room

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2022 - 22:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme267

Dosya boyutu 1.24 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11006

GÜVENLİKİndireceğiniz Rec Room - Play with friends! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.AgainstGravity.RecRoom

APK imzası: b72befab7de524ff834b86103c1b32344cad49c7

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Rec Room - Play with friends! oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Rec Room - Play with friends! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rec Room - Play with friends! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder