Yönlendiriliyor...

İndirme bağlantısı yeni sekmede açıldı. Lütfen yeni açılan sayfadan indirme işlemini başlatın. Eğer sayfa açılmadıysa geri giderek tekrar indirmeyi deneyin.
İndirilen içerik
Rec Room - Play with friends!

Rec Room - Play with friends!

Uyumluluk: Android

Gereksinim: Android 7.1 ve üzeri

Kategori: Android Macera Oyunları

Dosya boyutu: 1.24 GB

Dosya indirilmedi mi?

Dosya indiriliyor yazdı ama dosya inmedi?

İndirme işleminin başlaması için tarayıcı ayarlarından Pop-up seçeneğini aktifleştirmeniz gerekir. Google Chrome otomatik olarak Pop-up'ları engellediği için özellikle eski sistem telefonlar indirme işlemini yapamamaktadır. Eğer Pop-up'ları açmak istemiyorsanız, Mozilla Firefox veya Opera ile de dosyaları sorunsuzca indirebilirsiniz.

Sayfa sürekli yeniden yükleniyor?

İndirme işleminin gerçekleşmesi tarayıcı ayarlarınızdan çerezlere izin vermeniz gerekiyor.

Yardım sayfasına giderek daha fazla bilgi alabilirsiniz »

Nasıl kurulur?

Android (apk) oyun nasıl yüklenir?

APK dosyasını yüklemek oldukça basittir. Telefon veya tabletinizin 'dosyalar' uygulamasından indirilenler klasörüne gidin ve indirdiğiniz APK dosyasını bulun. Dosyanın üzerine dokunduğunuzda cihazınız 'dosya yüklensin mi' diye soracaktır. Onay vererek oyunu yükleyebilirsiniz. APK dosya formatı ve yükleme işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.

Bazı Android oyunları oynayabilmek için OBB dosyası da gerekmektedir. Eğer paylaşılmışsa OBB dosyasını da indirip mobil cihazınızın Android/obb/ klasörüne atmanız gerekiyor. (Eğer OBB klasörü yoksa kendiniz de oluşturabilirsiniz.)

XAPK dosyası nasıl yüklenir?

Java (jar,jad) oyun nasıl yüklenir?

Symbian (sis,sisx) oyun nasıl yüklenir?

iOS (ipa) oyun nasıl yüklenir?