Knives Out ikon

Knives Out APK

v1.223.427388

Aksion ve macera dolu hikayesiyle dikkat çeken Knives Out, çok geniş bir harita üzerine hayatta kalmaya çalıştığınız başarılı bir oyun.

 

Başlangıçta 100 kişinin paraşütle oldukça geniş bir oyun alanına düştüğü oyunda, en son hayatta kalan olmak için mücadele ediyor ve savaşıyorsunuz. 2017'de çok popüler olan hayatta kalma oyunlarının en yenisi diyebileceğimiz Knives Out, tam 6.4 kilometrekarelik bir haritayı oyunculara sunuyor. Bu geniş harita diğer diğer hayatta kalma oyunlarından kat kat büyük. Bu da oyunu öne çıkaran en büyük etken. Buna ek olarak, Knives Out kullanıcılara Çift modu ve Takım modu olmak üzere iki farklı oyun modu da sunuyor. Bu modlarda savaşlara iki kişi veya takım halinde katılıyor ve savaşı ekibinizle birlikte kazanmaya çalışıyorsunuz. Bu modlar haricinde tüm savaşlara tek başınıza katılmak ve hayatta kalmak zorundasınız.

 

Oyun içerisinde kullanacağınız mühimmatlar haritada gizlenmiş oluyor. Bu silahları ilk ele geçiren oyuncular avantajı ele geçiriyor; ancak pusu ve gizli saldırı yöntemleriyle durumu anında değiştirmek mümkün. Bu tür saldırılar için de özellikle arabalar hem saldırı hem de savunma kaçışı için çok önemli. Knives Out'un grafik ve çevre modellemesi oldukça başarılı.

 

Hayatta kalma oyunları arasında özellikle haritasıyla öne çıkan Knives Out APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tokyo Royale isimli yeni bir savaş haritası eklenmiş. Tokyo'nun karmaşık sokaklarında hayatta kalan son kişi olmak için Knives Out APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Artıları

Çok geniş oyun haritası,

Başarılı çevre modellemesi,

Yüksek kaliteli ve akıcı grafik yapısı,

Silah ve araç çeşitliliği.

Eksileri

Savaşlar tek bir server üzerinde yapıldığı için oyun bazen yoğunluk nedeniyle açılmayabiliyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder