Knives Out ikon

Knives Out APK

v1.288.479409

Knives Out Açıklama

Aksion ve macera dolu hikayesiyle dikkat çeken Knives Out, çok geniş bir harita üzerine hayatta kalmaya çalıştığınız başarılı bir oyun.


Başlangıçta 100 kişinin paraşütle oldukça geniş bir oyun alanına düştüğü oyunda, en son hayatta kalan olmak için mücadele ediyor ve savaşıyorsunuz. 2017'de çok popüler olan hayatta kalma oyunlarının en yenisi diyebileceğimiz Knives Out, tam 6.4 kilometrekarelik bir haritayı oyunculara sunuyor. Bu geniş harita diğer diğer hayatta kalma oyunlarından kat kat büyük. Bu da oyunu öne çıkaran en büyük etken. Buna ek olarak, Knives Out kullanıcılara Çift modu ve Takım modu olmak üzere iki farklı oyun modu da sunuyor. Bu modlarda savaşlara iki kişi veya takım halinde katılıyor ve savaşı ekibinizle birlikte kazanmaya çalışıyorsunuz. Bu modlar haricinde tüm savaşlara tek başınıza katılmak ve hayatta kalmak zorundasınız.


Oyun içerisinde kullanacağınız mühimmatlar haritada gizlenmiş oluyor. Bu silahları ilk ele geçiren oyuncular avantajı ele geçiriyor; ancak pusu ve gizli saldırı yöntemleriyle durumu anında değiştirmek mümkün. Bu tür saldırılar için de özellikle arabalar hem saldırı hem de savunma kaçışı için çok önemli. Knives Out'un grafik ve çevre modellemesi oldukça başarılı.


Hayatta kalma oyunları arasında özellikle haritasıyla öne çıkan Knives Out APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Knives Out APK son sürüm ile;

Yeni Battle Pass sezonu başlatılmış,

Yeni workshop eklenmiş,

'No Bot Mode' isimli, yapay zeka tarafından kontrol edilen botların olmadığı yeni bir oyun modu eklenmiş.

Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri
Artıları

Çok geniş oyun haritası,

Başarılı çevre modellemesi,

Yüksek kaliteli ve akıcı grafik yapısı,

Silah ve araç çeşitliliği.

Eksileri

Savaşlar tek bir server üzerinde yapıldığı için oyun bazen yoğunluk nedeniyle açılmayabiliyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.288.479409

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi14.03.2018 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2783

Dosya boyutu 32.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8031

GÜVENLİKİndireceğiniz Knives Out APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.ko

APK imzası: 423d785cb0e3ade418615212227c63207e306838

Knives Out eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Knives Out versiyonları:
  • 1. Knives Out v1.223.427388
  • 2. Knives Out v1.209.415157
  • 3. Knives Out v1.205.408203
  • 4. Knives Out v1.206.408202
  • 5. Knives Out v1.203.406037

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Knives Out oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Knives Out nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Knives Out APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

8 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder