Knives Out ikon

Knives Out

v1.209.415157

Aksion ve macera dolu hikayesiyle dikkat çeken Knives Out, çok geniş bir harita üzerine hayatta kalmaya çalıştığınız başarılı bir oyun.

 

Başlangıçta 100 kişinin paraşütle oldukça geniş bir oyun alanına düştüğü oyunda, en son hayatta kalan olmak için mücadele ediyor ve savaşıyorsunuz. 2017'de çok popüler olan hayatta kalma oyunlarının en yenisi diyebileceğimiz Knives Out, tam 6.4 kilometrekarelik bir haritayı oyunculara sunuyor. Bu geniş harita diğer diğer hayatta kalma oyunlarından kat kat büyük. Bu da oyunu öne çıkaran en büyük etken. Buna ek olarak, Knives Out kullanıcılara Çift modu ve Takım modu olmak üzere iki farklı oyun modu da sunuyor. Bu modlarda savaşlara iki kişi veya takım halinde katılıyor ve savaşı ekibinizle birlikte kazanmaya çalışıyorsunuz. Bu modlar haricinde tüm savaşlara tek başınıza katılmak ve hayatta kalmak zorundasınız.

 

Oyun içerisinde kullanacağınız mühimmatlar haritada gizlenmiş oluyor. Bu silahları ilk ele geçiren oyuncular avantajı ele geçiriyor; ancak pusu ve gizli saldırı yöntemleriyle durumu anında değiştirmek mümkün. Bu tür saldırılar için de özellikle arabalar hem saldırı hem de savunma kaçışı için çok önemli. Knives Out'un grafik ve çevre modellemesi oldukça başarılı.

 

Hayatta kalma oyunları arasında özellikle haritasıyla öne çıkan Knives Out APK dosyasını kurarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri Knives Out ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Knives Out'un son sürümüyle birlikte yepyeni bir savaş haritası eklenmiş.

Artıları

Çok geniş oyun haritası,

Başarılı çevre modellemesi,

Yüksek kaliteli ve akıcı grafik yapısı,

Silah ve araç çeşitliliği.

Eksileri

Savaşlar tek bir server üzerinde yapıldığı için oyun bazen yoğunluk nedeniyle açılmayabiliyor.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.209.415157

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi14.03.2018 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2046

Dosya boyutu 31.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8031

Güvenlik seçicileri
Knives Out eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Knives Out versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder