Cyber Hunter ikon

Cyber Hunter

v0.100.136

Cyber Hunter hayatta kalma tarzını, çekim ve keşif gibi detaylarla birleştiren başarılı bir battle royale oyunudur. Cyber Hunter APK dosyasını indirerek nefes kesen battle royale savaşlarına katılın.

 

Oyun PUBG, Fortnite ve Rules of Survival gibi hayatta kalma tarzını temel alıyor ancak onlardan çok farklı ve ilgi çeken özellikleri var. Bu özelliklerin arasında kuantum teknolojilerinin kullanılması öne çıkıyor. Bu teknolojiye göre binaların dış yüzünde yürüyebiliyor, aşağı kayabiliyor, kendinizi koruyacak duvarlar örebiliyor ve ihtiyacınız olan her şeyi üretebiliyorsunuz.

 

Android hayatta kalma oyunlarını oynayanlar bilirler, oyuncular ilk başta büyük bir uçakla savaş alanına iner. Cyber Hunter'da ise havalı uçan teknoloji araçlarıyla savaş alanında istediğiniz yere iniş yaparak savaşa katılıyorsunuz. 6 kilometrelik büyük haritanın yer aldığı Cyber Hunter'da robot enkazı bölgesinden barajlara kadar geniş bir yerleşim alanı var. Her alan tehlikeli ve unutmayın, savaşı hayatta kalan en son oyuncu kazanıyor.

 

Daha önce battle royale tarzı oyunlarla dikkat çeken NetEase stüdyosu, Fortnite benzeri oynanışa sahip Cyber Hunter'a da oldukça özenli yaklaşmış. Ve sonuçta hem grafik kalitesiylee hem sezgisel kontrolleriyle hem de muhteşem detaylara sahip savaş haritasındaki detaylarla ortaya muhteşem bir battle royale oyunu çıkmış. Diğer Android hayatta kalma oyunlarına alternatif arıyorsanız Cyber Hunter kesinlikle en iyi alternatiflerden birisi. Cyber Hunter APK dosyasını hemen indirin ve soluksuz savaşlardaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Cyber Hunter oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Cyber Hunter nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Cyber Hunter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Cyber Hunter ekran görüntüleri Cyber Hunter ekran görüntüleri Cyber Hunter ekran görüntüleri Cyber Hunter ekran görüntüleri Cyber Hunter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Cyber Hunter 2. sezon ve özel etkinlikler başlamış,

Cyber Hunter Global Versiyon'a özel geliştirmeler yapılmış.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.100.136

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi20.10.2018 - 15:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2211

Dosya boyutu 1.34 GB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9103

Güvenlik seçicileri
Cyber Hunter eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Cyber Hunter versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder