Mini Block Craft ikon

Mini Block Craft APK

v42.5.2.mc

Mini Block Craft Açıklama

Mini Block Craft APK, Android için geliştirilen macera dolu bir sandbox oyunu.


Sandbox tarzının başarılı oyunları arasında bulunan Mini Block Craft oyununda kendi sanal dünyanızı inşa etmeye başlayın. Blok taşları kullanarak istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz, evler, arabalar, bahçeler ve daha sayamadığımız bir sürü şey. Mini Block Craft'ta bulunan açık dünya haritasında keşfedilecek birçok bölge var. Yeni bölgeleri keşfederek yeni şehirler inşa edebilir ve hayal gücünüzde ne varsa tasarlayabilirsiniz.


8 bit piksel grafiklerle desteklenen oyun Minecraft hayranları için gayet iyi bir alternatif sunuyor, ama tabii ki oyun içeriği onun kadar geniş değil. Ancak yine de Android sandbox oyunları arasında denemeye değer bir yapım. Oyunu oynamak için Mini Block Craft APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Mini Block Craft nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mini Block Craft APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder