Mini Block Craft ikon

Mini Block Craft APK

v42.5.2.mc

Mini Block Craft Açıklama

Mini Block Craft APK, Android için geliştirilen macera dolu bir sandbox oyunu.


Sandbox tarzının başarılı oyunları arasında bulunan Mini Block Craft oyununda kendi sanal dünyanızı inşa etmeye başlayın. Blok taşları kullanarak istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz, evler, arabalar, bahçeler ve daha sayamadığımız bir sürü şey. Mini Block Craft'ta bulunan açık dünya haritasında keşfedilecek birçok bölge var. Yeni bölgeleri keşfederek yeni şehirler inşa edebilir ve hayal gücünüzde ne varsa tasarlayabilirsiniz.


8 bit piksel grafiklerle desteklenen oyun Minecraft hayranları için gayet iyi bir alternatif sunuyor, ama tabii ki oyun içeriği onun kadar geniş değil. Ancak yine de Android sandbox oyunları arasında denemeye değer bir yapım. Oyunu oynamak için Mini Block Craft APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri Mini Block Craft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv42.5.2.mc

GeliştiriciBuild Block Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.08.2022 - 09:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme104

Dosya boyutu 34.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11101

GÜVENLİKİndireceğiniz Mini Block Craft APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: mini.block.craft.free.mc

APK imzası: d6f92e62410639969f646a841b99438735208a69

Mini Block Craft nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mini Block Craft APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder