Ninja Arashi 2 ikon

Ninja Arashi 2 APK

v1.4.1

Ninja Arashi 2 Açıklama

Ninja Arashi 2 APK ile macera dolu ninja mücadelesi devam ediyor.


İlk oyunu sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Ninja Arashi 2, yeni oyununda da macera dolu hikayeyi oyuncularla buluşturuyor. Yenilenen oyun hikayesine göre kötü karakter Doshu'nun elinden kurtulan Ninja karakterimiz oğlunu aramak ve kötülüğe karşı mücadele etmek için yeni bir maceraya atılıyor. Bu macerada size düşen görev Arashi'nin yeteneklerini kullanmasını ve geliştirmesini sağlamak.


Ninja Arashi 2 ilk oyunda olduğu gibi yine Hack and Slash tabanlı geliştirilmiş ve oyun tabii ki fantastik bir çevre modellemesine sahip. Karanlık zindanlardan karlı dağlara kadar genişleyen savaş alanlarında karşınıza çıkan düşman unsurlarını yok ederek bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Ninja Arashi 2 APK dosyasını hemen indirerek macera dolu hikayeye katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Ninja Arashi 2 APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni seviyeler eklenmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.1

GeliştiriciBlack Panther

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi16.02.2021 - 19:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme106

Dosya boyutu 146 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10769

GÜVENLİKİndireceğiniz Ninja Arashi 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.blackpanther.ninjaarashi2

APK imzası: b4dd56f552ff54da2088a0120512e46c690a6a2e

Ninja Arashi 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Ninja Arashi 2 versiyonları:
  • 1. Ninja Arashi 2 v1.2

Ninja Arashi 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ninja Arashi 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder