Ninja Arashi 2 ikon

Ninja Arashi 2 APK

v1.2

Ninja Arashi 2 APK ile macera dolu ninja mücadelesi devam ediyor.


İlk oyunu sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Ninja Arashi 2, yeni oyununda da macera dolu hikayeyi oyuncularla buluşturuyor. Yenilenen oyun hikayesine göre kötü karakter Doshu'nun elinden kurtulan Ninja karakterimiz oğlunu aramak ve kötülüğe karşı mücadele etmek için yeni bir maceraya atılıyor. Bu macerada size düşen görev Arashi'nin yeteneklerini kullanmasını ve geliştirmesini sağlamak.


Ninja Arashi 2 ilk oyunda olduğu gibi yine fantastik bir çevre modellemesine sahip. Karanlık zindanlardan karlı dağlara kadar genişleyen savaş alanlarında karşınıza çıkan düşman unsurlarını yok ederek bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Ninja Arashi 2 APK dosyasını hemen indirerek macera dolu hikayeye katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Ninja Arashi 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ninja Arashi 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri Ninja Arashi 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder