Genshin Impact ikon

Genshin Impact APK

v1.2.0_1565149_1627898

Genshin Impact APK ile Tevyat'ın büyülü dünyasına adım atın.


Genshin Impact, RPG tabanlı geliştirilmiş fantastik bir Android macera oyunu. Geniş oyun hikayesine sahip olan oyunun başında bir karakter seçiyor ve Tevyat ismindeki fantastik dünyaya adım atıyorsunuz. Tevyat büyüleyici doğası ile öne çıkan bir dünya. Seçmiş olduğunuz karakterle birlikte bu dünyayı keşfedecek, gizemli görevleri tamamlayarak karakterinizi geliştireceksiniz.


Oyunda dikkat edilmesi gereken birçok detay var. Örneğin oyunu kurduktan sonra bir karakter seçiyorsunuz ve bu karakteri bir daha değiştiremiyorsunuz. Yani oyunun sonuna kadar bir karakterle oynayabilirsiniz. Karakter seçimi hem oyundaki savaşlarda hem de gelişim için çok önemli. Karakterler için geçerli olan Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo isminde 7 farklı unsur var. Bunlara dikkat ederek karakterinizi seçmenizi tavsiye ederiz.


miHoYo tarafından geliştirilen ve büyüleyici hikayesiyle dikkat çeken Genshin Impact, anime karakterlere sahip oyunsevenler için biçilmez kaftan. Genshin Impact APK dosyasını indirerek Tevyat'ın fantastik dünyasına siz de katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Genshin Impact oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Genshin Impact nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Genshin Impact APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Genshin Impact APK, güncel versiyonunda yapılan yenilikler şunlar:

Albedo ve Ganyu isimli yeni karakterler eklenmiş,

Dragonspine isimli yeni bölge eklenmiş,

Yeni etkinlikler ve domainler eklenmiş,

Yeni karakter setleri eklenmiş,

Birçok hata düzeltilmiş.

Yorumlar

Genshin Impact için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Genshin Impact v1.0.0_1112729_1135452 için
1.2 sürümü nerde??