Genshin Impact ikon

Genshin Impact APK

v4.6.0_22174900_22378599

Genshin Impact Açıklama

Genshin Impact APK ile Tevyatın büyülü dünyasına adım atın.


Genshin Impact, RPG tabanlı geliştirilmiş fantastik bir Android macera oyunu. Geniş oyun hikayesine sahip olan oyunun başında bir karakter seçiyor ve Tevyat ismindeki fantastik dünyaya adım atıyorsunuz. Tevyat büyüleyici doğası ile öne çıkan bir dünya. Seçmiş olduğunuz karakterle birlikte bu dünyayı keşfedecek, gizemli görevleri tamamlayarak karakterinizi geliştireceksiniz.


Oyunda dikkat edilmesi gereken birçok detay var. Örneğin oyunu kurduktan sonra bir karakter seçiyorsunuz ve bu karakteri bir daha değiştiremiyorsunuz. Yani oyunun sonuna kadar bir karakterle oynayabilirsiniz. Karakter seçimi hem oyundaki savaşlarda hem de gelişim için çok önemli. Karakterler için geçerli olan Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo isminde 7 farklı unsur var. Bunlara dikkat ederek karakterinizi seçmenizi tavsiye ederiz.


miHoYo tarafından geliştirilen ve büyüleyici hikayesiyle dikkat çeken Genshin Impact, anime karakterlere sahip oyunsevenler için biçilmez kaftan. Genshin Impact APK dosyasını indirerek Tevyat'ın fantastik dünyasına siz de katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Genshin Impact APK son sürüm güncellemesinde;

Arlecchino karakteri eklenmiş,

Nostoi, Kadim Çağlar Denizi ve Bayda Limanı bölgeleri eklenmiş,

Yeni etkinlikler eklenmiş,

Yeni görev hikayeleri eklenmiş,

Kızıl Ayın Sureti isimli yeni silah eklenmiş,

Yeni bir zindan eklenmiş,

Yeni canavarlar eklenmiş,

Oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.6.0_22174900_22378599

GeliştiricimiHoYo Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi30.09.2020 - 11:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme958

Dosya boyutu 454 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10599

GÜVENLİKİndireceğiniz Genshin Impact APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.miHoYo.GenshinImpact

APK imzası: 03e9ef0fe3a49afc8fc19ca03a172bc9305aeb09

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Genshin Impact oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Genshin Impact nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Genshin Impact APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.4

5 kullanıcı oyuna göre

Genshin Impact için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Genshin Impact v1.2.0_1565149_1627898 için
Neden bi oyunu bur kaç kez guncelleyip bırakıyorsunuz şuan 2.0 sürümünde
Ziyaretçi3 yıl önce Genshin Impact v1.0.0_1112729_1135452 için
1.2 sürümü nerde??