Genshin Impact ikon

Genshin Impact APK

v1.0.0_1112729_1135452

Genshin Impact APK ile Tevyat'ın büyülü dünyasına adım atın.


Genshin Impact, RPG tabanlı geliştirilmiş fantastik bir Android macera oyunu. Geniş oyun hikayesine sahip olan oyunun başında bir karakter seçiyor ve Tevyat ismindeki fantastik dünyaya adım atıyorsunuz. Tevyat büyüleyici doğası ile öne çıkan bir dünya. Seçmiş olduğunuz karakterle birlikte bu dünyayı keşfedecek, gizemli görevleri tamamlayarak karakterinizi geliştireceksiniz.


Oyunda dikkat edilmesi gereken birçok detay var. Örneğin oyunu kurduktan sonra bir karakter seçiyorsunuz ve bu karakteri bir daha değiştiremiyorsunuz. Yani oyunun sonuna kadar bir karakterle oynayabilirsiniz. Karakter seçimi hem oyundaki savaşlarda hem de gelişim için çok önemli. Karakterler için geçerli olan Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo isminde 7 farklı unsur var. Bunlara dikkat ederek karakterinizi seçmenizi tavsiye ederiz.


miHoYo tarafından geliştirilen ve büyüleyici hikayesiyle dikkat çeken Genshin Impact, anime karakterlere sahip oyunsevenler için biçilmez kaftan. Genshin Impact APK dosyasını indirerek Tevyat'ın fantastik dünyasına siz de katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri Genshin Impact ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder