Tiny Rails ikon

Tiny Rails

v1.5.3

Tren oyunu Tiny Rails hem tren istasyonlarını hem de trenleri yönettiğiniz kapsamlı bir macera oyunu.

 

Retro piksel grafiklerle işlenmiş bir oyun arayüzüne sahip olan Tiny Rails'te kendi trenlerinizle istasyonlar arası yolculuk yapıyorsunuz. Yapacağınız bu yolculukların çoğu size verilen görevi yerine getirmek için, ancak isterseniz gittiğiniz istasyondan başka bir istasyona kendi demir yolu hattınızı inşa edebiliyorsunuz. Hatta oyun ilerledikçe demir yolu imparatoru bile olabilirsiniz.

 

Oyunda kömürlüden elektrikliye kadar farklı tren türleri bulunuyor. Bu trenlere sahip olmak için ihtiyacınız olan parayı demir yolu işletmeciliğinden ve trenlerinizle tamamlayacağınız görevlerden kazanıyorsunuz. Ayrıca her bir tren için eğlenceli tasarım geliştirmeleri mevcut, istediğiniz zaman istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

 

Android tren oyunları arasında farklı tarzıyla öne çıkan Tiny Rails ücretsiz olarak indirilebiliyor. APK dosyasını kurduktan sonra oyuna giriş yaparak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.3

GeliştiriciTiny Titan Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.09.2017 - 17:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme115

Dosya boyutu 50.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7829

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder