Tiny Rails ikon

Tiny Rails APK

v2.9.20.1

Tren oyunu Tiny Rails hem tren istasyonlarını hem de trenleri yönettiğiniz kapsamlı bir macera oyunu.


Retro piksel grafiklerle işlenmiş bir oyun arayüzüne sahip olan Tiny Rails'te kendi trenlerinizle istasyonlar arası yolculuk yapıyorsunuz. Yapacağınız bu yolculukların çoğu size verilen görevi yerine getirmek için, ancak isterseniz gittiğiniz istasyondan başka bir istasyona kendi demir yolu hattınızı inşa edebiliyorsunuz. Hatta oyun ilerledikçe demir yolu imparatoru bile olabilirsiniz.


Oyunda kömürlüden elektrikliye kadar farklı tren türleri bulunuyor. Bu trenlere sahip olmak için ihtiyacınız olan parayı demir yolu işletmeciliğinden ve trenlerinizle tamamlayacağınız görevlerden kazanıyorsunuz. Ayrıca her bir tren için eğlenceli tasarım geliştirmeleri mevcut, istediğiniz zaman istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.


Android tren oyunları arasında farklı tarzıyla öne çıkan Tiny Rails ücretsiz olarak indirilebiliyor. APK dosyasını kurduktan sonra oyuna giriş yaparak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri Tiny Rails ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tiny Rails APK güncel sürümüyle birlikte;

Çevrimdışı modda toplanan altın miktarı arttırılmış,

Tren envanteri sorunu düzeltilmiş,

Tren kalkış etiketi geliştirilmiş,

Ufak sorunlar çözülmüş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder