Escape Masters ikon

Escape Masters APK

v1.5.8

Escape Masters APK oyununda macera dolu hapisten kaçma hikayesi oyuncuları bekliyor.


Android macera oyunları arasında yer alan Escape Masters oyununda hapisten kaçmak isteyen bir grup mahkumu kontrol ediyorsunuz. Bu mahkumlar için özgürlük hapisten çıkmak. Onlara yardımcı olmak oyundaki temel göreviniz. Bazen duvar delecek, bazen yer kazacak ve bazen tünel inşa edeceksiniz. Mahkumları polislerin dikkatini çekmeden kaçırdığınızda bölümleri başarıyla tamamlamış oluyorsunuz. Oyun seviyelere göre ilerlediği için ilerleyen bölümlerde çok daha zor bölümlerle karşılaşacağınızı belirtelim.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Macera dolu oyun hikayesi ve akıcı kurgusu sayesinde severek oynayacağınız Escape Masters tamamen ücretsiz. Escape Masters APK dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Escape Masters nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Escape Masters APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Escape Masters ekran görüntüleri Escape Masters ekran görüntüleri Escape Masters ekran görüntüleri Escape Masters ekran görüntüleri Escape Masters ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder