Disorder ikon

Disorder APK

v1.1

Disorder oyunuyla nefes kesen aksiyon mücadelesine ortak olun.


Düzensizlik ve çatışma üzerine kurulu oyun hikayesi 2030 yılında geçiyor. Dünyayı kırılma noktasına götüren kaosta hem dünyayı kurtarmak hem de kaostan kurtulmak için büyük bir takım savaşına katılıyorsunuz. Gerçek oyuncularla birlikte kurulan takımınız sınırın kırılma noktasından harekete geçiyor. Takım halinde en önemli göreviniz düşman ekiplerini yok ederek görev bölgelerine ilerlemek.


Disorder'da her oyuncu bir karakter seçerek oyuna başlıyor. Asker görevi gören bu karakterlerin hepsi farklı kişiliğe, görünüme ve yeteneğe sahip. Eşsiz yeteneklerle kuşatılmış karakterler takımdaki görevinizi belirliyor ve buna göre silahlara sahip oluyorsunuz. Oyundaki önemli bir diğer detay ise, dünya haritası şeklinde hazırlanmış, birçok savaş bölge haritası. Toplamda 3 farklı oyun modu ile katılacağınız bu haritalarda farklı oynanışlar ve görevler sizleri bekliyor.


Netease Games stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Yüksek kaliteli grafikler ve sürükleyici oyun kurgusu sayesinde severek oynayacağınız oyunu Disorder APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder