Disorder ikon

Disorder APK

v1.3

Disorder Açıklama

Disorder oyunuyla nefes kesen aksiyon mücadelesine ortak olun.


Düzensizlik ve çatışma üzerine kurulu oyun hikayesi 2030 yılında geçiyor. Dünyayı kırılma noktasına götüren kaosta hem dünyayı kurtarmak hem de kaostan kurtulmak için büyük bir takım savaşına katılıyorsunuz. Gerçek oyuncularla birlikte kurulan takımınız sınırın kırılma noktasından harekete geçiyor. Takım halinde en önemli göreviniz düşman ekiplerini yok ederek görev bölgelerine ilerlemek.


Disorder'da her oyuncu bir karakter seçerek oyuna başlıyor. Asker görevi gören bu karakterlerin hepsi farklı kişiliğe, görünüme ve yeteneğe sahip. Eşsiz yeteneklerle kuşatılmış karakterler takımdaki görevinizi belirliyor ve buna göre silahlara sahip oluyorsunuz. Oyundaki önemli bir diğer detay ise, dünya haritası şeklinde hazırlanmış, birçok savaş bölge haritası. Toplamda 3 farklı oyun modu ile katılacağınız bu haritalarda farklı oynanışlar ve görevler sizleri bekliyor.


Netease Games stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Yüksek kaliteli grafikler ve sürükleyici oyun kurgusu sayesinde severek oynayacağınız oyunu Disorder APK dosyasını indirip kurarak hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Disorder APK son sürüm güncellemesinde;

Ölüm Adası bölümü eklenmiş,

Yeni oyun sezonu eklenmiş,

Rank sistemi ve oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış,

Özel düller eklenmiş,

Silah ve karakterlerin sistem optimizasyonu yapılmış.

Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri Disorder ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi09.11.2019 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme268

Dosya boyutu 1.50 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9964

GÜVENLİKİndireceğiniz Disorder APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.disorder

APK imzası: 6300e3d0987dce94fd0680d02eff096fa32b2a20

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Disorder oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Disorder nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Disorder APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder