Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Crafting and Building

Crafting and Building

v2.3.9
reklamlar
Crafting and Building
Crafting and Building ekran görüntüleri Crafting and Building ekran görüntüleri Crafting and Building ekran görüntüleri Crafting and Building ekran görüntüleri Crafting and Building tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Crafting and Building Açıklama

Popüler açık dünya oyunlarından birisi olan Crafting and Building'de hayatta kalmanın yolunu bulun ve kendi sanal dünyanızı geliştirmeye başlayın.

 

İşçilik ve üretim becerisinin çok önemli olduğu bu oyun hayatta kalmanız için çevrenizde birçok materyali bulunduruyor. Kılıç, zırh ve maden gibi değerli araçlar olan bu materyaller canavarlara karşı mücadele etmenizi ve dünyanızı oluşturmanızı sağlayacak. Gerçek zamanlı oyun yapısıyla diğer oyuncularla karşılaşmanız mümkün. Dünyanıza gelecek bu davetsiz misafirlere karşı bloklarla binalar üreterek yaşamınızı güvence altına almanız gerekiyor. Bazen aksiyon bazen de gizem dolu bu hayatta kalma macerasında doğada bulacağınız hayvanları evcilleştirerek size eşlik etmelerini sağlayabilirsiniz.

 

İki boyutlu grafikleri bulunan Crafting and Building, Minecraft PE ile birçok benzer özelliğe sahip. Ama ondan öne çıkan en önemli özelliği ücretsiz olması. Oyunda ihtiyacınız olan tüm bloklar, inşa malzemeleri ve bunları üretmenizi sağlayan doğal madenleri tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyor ve geliştirebiliyorsunuz.

Güncelleme Notları

Küçük hata düzeltmeleri,

Performans geliştirmeleri.

Artıları

Gerçek zamanlı dünya üretimi,

Tamamen ücretsiz oynanış ve materyaller,

İki boyutlu grafiklerle oluşturulan kübik dünya düzeni.

reklamlar

Crafting and Building Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 7 ay önce Crafting and Building v2.2.9 İçin
Bu oyun çok iyi