RealmCraft Block Craft ikon

RealmCraft Block Craft APK

v5.0.3

Block tarzı oyunlar arasında yer alan RealmCraft kendi sanal dünyanızı inşa edebileceğiniz bir oyun.


Oyun içerisinde Yaratıcı ve Hayatta Kalma yapısında iki farklı dünya bulunuyor. Hangisinde oynamak istiyorsanız onu seçerek sanal dünyanıza giriş yapıyor ve dünyanızın gerektirdiği şeyleri yaparak oynamaya başlıyorsunuz. Yaratıcı dünya türünde kendi evinizi, bahçelerinizi ve ihtiyacınız olan her şeyi kendiniz inşa ediyorsunuz. Hayatta Kalma dünyası ise daha eğlenceli ve çok oyunculu olan bölüm. Dışarıdaki tehlikelere karşı küp blokları kullanarak barınacak bir yer inşa ettikten sonra, hayatta kalmanızı sağlayacak kaynakları keşfetmek ve yiyecek bulmak gibi zorlu görevleri gerçekleştirmeniz gerekiyor.


Keşfedilecek birçok antik kent içeren RealmCraft'ta ihtiyacınız olan para puanları yer altındaki madenlerden kazanıyorsunuz. Meşale, çapa, balta, ok gibi birçok yardımcı materyalle birlikte, sizi düşmanlarınızdan koruyacak ekipmanları bu para puanlarla alabilirsiniz. Popüler sanal dünya oyunları ROBLOX ve Minecraft PE gibi üç boyutlu 8 bit grafikleri sevenler için RealmCraft - Survive & Craft oyunu oldukça iyi bir alternatif. Üstelik oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Oynamak için RealmCraft APK dosyasını indirmeniz yeterli. İyi oyunlar.

RealmCraft Block Craft ekran görüntüleri RealmCraft Block Craft ekran görüntüleri RealmCraft Block Craft ekran görüntüleri RealmCraft Block Craft ekran görüntüleri RealmCraft Block Craft ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

RealmCraft Block Craft APK son sürüm ile;

Oyun arayüzü (UI) tamamen yenilenmiş, 

Yeni bloklar ve texture'lar eklenmiş,

Yeni eşyalar eklenmiş,

Yardım klavuzu eklenmiş,

Harita ile ilgili geliştirmeler yapılmış.

Yorumlar

RealmCraft Block Craft için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce RealmCraft Block Craft v5.0.3 için
5 yıldız verecektim ama 4 yanlışlıkla yıldız verdim