RealmCraft - Survive & Craft

RealmCraft - Survive & Craft

v2.5.0

Block tarzı oyunlar arasında yer alan RealmCraft kendi sanal dünyanızı inşa edebileceğiniz bir oyun.

 

Oyun içerisinde Yaratıcı ve Hayatta Kalma yapısında iki farklı dünya bulunuyor. Hangisinde oynamak istiyorsanız onu seçerek sanal dünyanıza giriş yapıyor ve dünyanızın gerektirdiği şeyleri yaparak oynamaya başlıyorsunuz. Yaratıcı dünya türünde kendi evinizi, bahçelerinizi ve ihtiyacınız olan her şeyi kendiniz inşa ediyorsunuz. Hayatta Kalma dünyası ise daha eğlenceli ve çok oyunculu olan bölüm. Dışarıdaki tehlikelere karşı küp blokları kullanarak barınacak bir yer inşa ettikten sonra, hayatta kalmanızı sağlayacak kaynakları keşfetmek ve yiyecek bulmak gibi zorlu görevleri gerçekleştirmeniz gerekiyor.

 

Keşfedilecek birçok antik kent içeren RealmCraft'ta ihtiyacınız olan para puanları yer altındaki madenlerden kazanıyorsunuz. Meşale, çapa, balta, ok gibi birçok yardımcı materyalle birlikte, sizi düşmanlarınızdan koruyacak ekipmanları bu para puanlarla alabilirsiniz. Popüler sanal dünya oyunları ROBLOX ve Minecraft PE gibi üç boyutlu 8 bit grafikleri sevenler için RealmCraft - Survive & Craft oyunu oldukça iyi bir alternatif. Üstelik oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz.

RealmCraft - Survive & Craft ekran görüntüleri RealmCraft - Survive & Craft ekran görüntüleri RealmCraft - Survive & Craft ekran görüntüleri RealmCraft - Survive & Craft ekran görüntüleri RealmCraft - Survive & Craft ekran görüntüleri

RealmCraft - Survive & Craft bilgileri

Güncel versiyonv2.5.0

GeliştiriciTellurion Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi20.10.2017 - 13:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1230

Dosya boyutu 94.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7889

Güvenlik seçicileri

RealmCraft - Survive & Craft Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder