Bob's World - Süper Macera ikon

Bob's World - Süper Macera

v1.28

Bob's World - Süper Macera, Super Mario benzeri oldukça eğlenceli bir platform oyunu.


Atari oyunlarının en sevilenleri arasında yer alan Super Mario, Bob's World - Süper Macera oyunuyla Android telefonlara geldi. Aslında bu oyun resmi Mario oyun değil ama çok benziyor. Oyun hikayesinde Bob isimli karakterin prensesi kurtarma mücadelesine ortak oluyorsunuz. Atlama, koşma ve zararlı böceklerden kaçmak gibi Mario'da gördüğümüz hemen her şey Bob's World oyununda da karşınıza geliyor. Görevleri tamamlamak ve bölümü geçmek için bölüm sonu canavarlarını yenmeniz şart. Bob'un gücünü arttırmak ve canavarlarla daha kolay savaşmak için platform üzerindeki mantarları yemeye çalışın. Bu sayede Bob'un savaşını daha kolay hale getirebilirsiniz.


Bob's World, grafik kalitesi ve oyun motoru optimizasyonu açısından gayet başarılı bir oyun. Kusursuz grafikleri ve hassas kontrolleri sayesinde oynarken hiç sıkılmıyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan oyunu indirmek ve Bob'un macerasına ortak olmak için Bob's World - Süper Macera APK dosyasını hemen indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Bob's World - Süper Macera ekran görüntüleri Bob's World - Süper Macera ekran görüntüleri Bob's World - Süper Macera ekran görüntüleri Bob's World - Süper Macera ekran görüntüleri Bob's World - Süper Macera ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.28

GeliştiriciOneSoft Global PTE. LTD.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi24.07.2019 - 19:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme67

Dosya boyutu 30.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9778

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder