Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Stranger Things: The Game

Stranger Things: The Game

v1.0.227
reklamlar
Stranger Things: The Game
Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Stranger Things: The Game Açıklama

Macera ve aksiyon dolu Stranger Things: The Game yeni hikayesiyle daha eğlenceli oyun deneyimi sunuyor.

 

Stranger Things'in hikayesi 1984 yılında geçiyor. Hopper ve arkadaşlarının katıldığı bu hikayede Hawkins ve çevresindeki görevleri yerine getiriyor ve gizemli olayları aydınlatmaya çalışıyorsunuz. Karakterlerinizin özel yeteneklerini oyun boyunca sık sık kullanıyorsunuz, yalnız bu güçlerinizi kullanmanız gereken yeri iyi seçmeniz gerekiyor. Karakterinizi ve ekipmanlarınızı geliştirmek için Eggo ve cüce arkadaşlarına ihtiyacınız olacak, platform boyunca karşınıza çıktığında onları mutlaka toplamaya çalışın.

 

Oyun eski bir tarihte geçtiği için çevre modellemeleri de eski bir görünüme sahip. Eski model evler, arabalar ve kıyafetlerle hikaye desteklendiği için oyunun hikayesi akıcı bir şekilde ilerliyor. Hopper ve arkadaşlarının macerasına eşlik etmek için Tranger Things APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Stranger Things: The Game Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: