Stranger Things: The Game ikon

Stranger Things: The Game

v1.0.227

Macera ve aksiyon dolu Stranger Things: The Game yeni hikayesiyle daha eğlenceli oyun deneyimi sunuyor.

 

Stranger Things'in hikayesi 1984 yılında geçiyor. Hopper ve arkadaşlarının katıldığı bu hikayede Hawkins ve çevresindeki görevleri yerine getiriyor ve gizemli olayları aydınlatmaya çalışıyorsunuz. Karakterlerinizin özel yeteneklerini oyun boyunca sık sık kullanıyorsunuz, yalnız bu güçlerinizi kullanmanız gereken yeri iyi seçmeniz gerekiyor. Karakterinizi ve ekipmanlarınızı geliştirmek için Eggo ve cüce arkadaşlarına ihtiyacınız olacak, platform boyunca karşınıza çıktığında onları mutlaka toplamaya çalışın.

 

Oyun eski bir tarihte geçtiği için çevre modellemeleri de eski bir görünüme sahip. Eski model evler, arabalar ve kıyafetlerle hikaye desteklendiği için oyunun hikayesi akıcı bir şekilde ilerliyor. Hopper ve arkadaşlarının macerasına eşlik etmek için Tranger Things APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri Stranger Things: The Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.227

GeliştiriciBonusXP, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.10.2017 - 20:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme69

Dosya boyutu 63.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7862

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder