Tetrun: Parkour Mania ikon

Tetrun: Parkour Mania

v0.9.13

Tetrun oyununda eğlenceli bir koşu parkuru sizi bekliyor.

 

Silindir şeklinde tasarlanan koşu parkurunda yukarıdan düşen kutu ve küplerden kaçmak için koşuyor, mümkün olan en yüksek noktaya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyun bildiğimiz koşu oyunlarından oldukça farklı. Diğer oyunlar düz bir platform üzerinde ilerlerken Tetrun silindir tercih etmiş, ayrıca Tetris tarzı yukarıdan gelen objeler de oyunun eğlencesini oldukça arttırmış. Ayrıca oyuna alıştıkça karakterinizle birlikte koşu sırasında akrobatik hareketler de yapabiliyorsunuz.

 

Tetrun: Parkour Mania hem arkadaşlarınızla hem de tek başınıza oynama modlarına sahip. Karakterinizi seçerek başlayacağınız koşuda ekrana dokunarak küplere tırmanmaya başlıyor ve üzerine düşmeden ilerliyorsunuz. Oyunda puan kazanmak için uzun süre koşmanız gerekecek, kazanacağınız puanlarla da karakterinizin dış görünümünü ve kıyafetlerini değiştirebileceksiniz.

 

Oyunun arcade tarzına sahip grafikleri gayet akıcı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Tek dokunuşla yapılan kontroller ve internetsiz oynanış Tetrun: Parkour Mania'yı oynamak için iyi sebepler arasında. Tetrun APK kurulum dosyasını indirerek eğlenceli koşudaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9.13

GeliştiriciCableek Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.04.2018 - 11:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme30

Dosya boyutu 57.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8615

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder