Tetrun: Parkour Mania ikon

Tetrun: Parkour Mania APK

v0.9.13

Tetrun: Parkour Mania Açıklama

Tetrun oyununda eğlenceli bir koşu parkuru sizi bekliyor.

 

Silindir şeklinde tasarlanan koşu parkurunda yukarıdan düşen kutu ve küplerden kaçmak için koşuyor, mümkün olan en yüksek noktaya ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oyun bildiğimiz koşu oyunlarından oldukça farklı. Diğer oyunlar düz bir platform üzerinde ilerlerken Tetrun silindir tercih etmiş, ayrıca Tetris tarzı yukarıdan gelen objeler de oyunun eğlencesini oldukça arttırmış. Ayrıca oyuna alıştıkça karakterinizle birlikte koşu sırasında akrobatik hareketler de yapabiliyorsunuz.

 

Tetrun: Parkour Mania hem arkadaşlarınızla hem de tek başınıza oynama modlarına sahip. Karakterinizi seçerek başlayacağınız koşuda ekrana dokunarak küplere tırmanmaya başlıyor ve üzerine düşmeden ilerliyorsunuz. Oyunda puan kazanmak için uzun süre koşmanız gerekecek, kazanacağınız puanlarla da karakterinizin dış görünümünü ve kıyafetlerini değiştirebileceksiniz.

 

Oyunun arcade tarzına sahip grafikleri gayet akıcı bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Tek dokunuşla yapılan kontroller ve internetsiz oynanış Tetrun: Parkour Mania'yı oynamak için iyi sebepler arasında. Tetrun APK kurulum dosyasını indirerek eğlenceli koşudaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri Tetrun: Parkour Mania ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9.13

GeliştiriciCableek Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi09.04.2018 - 11:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme41

Dosya boyutu 58.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8615

GÜVENLİKİndireceğiniz Tetrun: Parkour Mania APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cableek.tetrun1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder