The Catapult ikon

The Catapult APK

v1.0.8

The Catapult oyunuyla çubuk adamların mancınık savaşına katılın.

 

Kale savunma oyunlarına benzer bir yapıda olan The Catapult, çöp adamlarla birlikte kendi bölgenizi gerçek oyunculara karşı savunuyorsunuz. Oyundaki temel savaş öğesi mancınık. Yani bölgelerinizi korurken düşmanlarınızı mancınıkla uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz. İnşa ettiğiniz kaleye yerleştireceğiniz mancınıkla atış yapmak için sadece dokunmanız yeterli. Parmağınızı basılı tutarak fırlatacağınız taşın mesafesini ve mancınığın gerginliğini ayarlıyor ardından ateş ediyorsunuz.

 

The Catapult'un oynanış tarzı basit olduğu kadar eğlenceli. Mancınıkla yapacağınız isabetli atışlarla sadece rakibi kovmakla kalmıyor, aynı zamanda puan da topluyorsunuz. Toplayacağınız para ödülleriyle de mancınığınızı büyütebilirsiniz. Daha büyük mancınık da daha büyük bombalar ve taşlar fırlatmanızı sağlıyor.

 

Bası yükseltmeler dışında The Catapult'u tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Minimal grafik tasarımı ile gayet keyifli olan The Catapult APK dosyasını hemen indirin ve oyunu oynamaya başlayın.

The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri

Yorumlar

The Catapult için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce The Catapult v1.0.8 için
Çok iyi