The Catapult ikon

The Catapult APK

v1.0.8

The Catapult Açıklama

The Catapult oyunuyla çubuk adamların mancınık savaşına katılın.

 

Kale savunma oyunlarına benzer bir yapıda olan The Catapult, çöp adamlarla birlikte kendi bölgenizi gerçek oyunculara karşı savunuyorsunuz. Oyundaki temel savaş öğesi mancınık. Yani bölgelerinizi korurken düşmanlarınızı mancınıkla uzaklaştırmaya çalışıyorsunuz. İnşa ettiğiniz kaleye yerleştireceğiniz mancınıkla atış yapmak için sadece dokunmanız yeterli. Parmağınızı basılı tutarak fırlatacağınız taşın mesafesini ve mancınığın gerginliğini ayarlıyor ardından ateş ediyorsunuz.

 

The Catapult'un oynanış tarzı basit olduğu kadar eğlenceli. Mancınıkla yapacağınız isabetli atışlarla sadece rakibi kovmakla kalmıyor, aynı zamanda puan da topluyorsunuz. Toplayacağınız para ödülleriyle de mancınığınızı büyütebilirsiniz. Daha büyük mancınık da daha büyük bombalar ve taşlar fırlatmanızı sağlıyor.

 

Bası yükseltmeler dışında The Catapult'u tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Minimal grafik tasarımı ile gayet keyifli olan The Catapult APK dosyasını hemen indirin ve oyunu oynamaya başlayın.

The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri The Catapult ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.8

GeliştiriciBYV

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi16.02.2018 - 09:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme231

Dosya boyutu 40.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8255

GÜVENLİKİndireceğiniz The Catapult APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.byv.TheCatapult

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

The Catapult için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce The Catapult v1.0.8 için
Çok iyi