Tom ve Jerry: Fare Labirenti ikon

Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK

v1.0.38-google

Tom ve Jerry: Fare Labirenti Açıklama

Efsane karakterler Tom ve Jerry peynir macerasında karşı karşıya geliyor.


Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK oyununda sevimli ve eğlenceli bir maceraya ortak oluyorsunuz. Çizgi film karakteri olarak bildiğimiz Tom ve Jerry labirent benzeri bir platformda peynir için mücadele ediyorlar. Her zamanki gibi fare Jerry peynirleri toplamak isterken Tom ise onu engellemeye ve yakalamaya çalışıyor. İki karakteri de seçebilir, istediğinizle oynayabilirsiniz.


Tom ve Jerry: Fare Labirenti oyununda iki farklı oyun modu bulunuyor. Birincisi bahsettiğimiz gibi labirent tarzı odada geçiyor ve peynirler üzerinden ilerliyor. İkinci oyun modu ise koşu üzerine. İkinci modda sevimli kedimiz Tom Jerry'i kovalıyor. Onu yakalamak için Tomla beraber koşacak, eğlenceli görevleri tamamlayacaksınız.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Çizgi film oyunlarını sevenler için Tom ve Jerry her zaman iyi bir seçenek olacaktır. Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK dosyasını şimdi indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.38-google

GeliştiriciGlobalFun Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi25.09.2020 - 12:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme483

Dosya boyutu 66.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10592

GÜVENLİKİndireceğiniz Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.globalfun.tj.google

APK imzası: 91bbaf87662cdad713b3fa45299836f03c473d58

Tom ve Jerry: Fare Labirenti eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Tom ve Jerry: Fare Labirenti versiyonları:
  • 1. Tom & Jerry: Fare Labirenti - Yaz

Tom ve Jerry: Fare Labirenti nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.4

5 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder