Tom ve Jerry: Fare Labirenti ikon

Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK

v1.0.38-google

Efsane karakterler Tom ve Jerry peynir macerasında karşı karşıya geliyor.


Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK oyununda sevimli ve eğlenceli bir maceraya ortak oluyorsunuz. Çizgi film karakteri olarak bildiğimiz Tom ve Jerry labirent benzeri bir platformda peynir için mücadele ediyorlar. Her zamanki gibi fare Jerry peynirleri toplamak isterken Tom ise onu engellemeye ve yakalamaya çalışıyor. İki karakteri de seçebilir, istediğinizle oynayabilirsiniz.


Tom ve Jerry: Fare Labirenti oyununda iki farklı oyun modu bulunuyor. Birincisi bahsettiğimiz gibi labirent tarzı odada geçiyor ve peynirler üzerinden ilerliyor. İkinci oyun modu ise koşu üzerine. İkinci modda sevimli kedimiz Tom Jerry'i kovalıyor. Onu yakalamak için Tomla beraber koşacak, eğlenceli görevleri tamamlayacaksınız.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Çizgi film oyunlarını sevenler için Tom ve Jerry her zaman iyi bir seçenek olacaktır. Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK dosyasını şimdi indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tom ve Jerry: Fare Labirenti nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tom ve Jerry: Fare Labirenti APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri Tom ve Jerry: Fare Labirenti ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder