Sky Force Reloaded ikon

Sky Force Reloaded

v1.83

Sky Force Reloaded oyununda sürükleyici uzay savaşları sizi bekliyor.

 

Sky Force serisi oyunların en yenisi olan Reloaded versiyonu shooter (atış) tarzı bir oyun kurgusuna sahip. Üstün savaş uçağınızla bilrikte uzayın çeşitli yerlerine askeri birimler kuran düşmanlarla savaşırken, esir düşen teknisyenleri kurtarmak ve zorlu bölüm sonu karakterlerine karşı mücadele etmek gibi zorlu görevlerle karşılaşacaksınız.

 

Atari döneminden kalma Sky Force yapısını modern grafiklerle birleştiren Sky Force Reloaded 5 farklı sonsuz oyun alanı, yani savaş arenası içeriyor. Ücretsiz olan Sky Force Reloaded APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Sky Force Reloaded nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sky Force Reloaded APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sky Force Reloaded ekran görüntüleri Sky Force Reloaded ekran görüntüleri Sky Force Reloaded ekran görüntüleri Sky Force Reloaded ekran görüntüleri Sky Force Reloaded ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.83

GeliştiriciInfinite Dreams

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.03.2018 - 11:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme46

Dosya boyutu 302 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8375

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder