Inner Core - Minecraft PE Mods ikon

Inner Core - Minecraft PE Mods APK

v1.1.2.42 beta

Inner Core - Minecraft PE Mods Açıklama

Inner Core - Minecraft PE Mods, Android Minecraft oyuncuları tarafından en çok kullanılan yardımcı mod uygulamalarından birisi.


Dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından beğeniyle oynanan Minecraft, yardımcı mod uygulamaları sayesinde çok daha keyifli bir deneyim sunuyor. Android Minecraft oyuncularının hemen her biri yardımcı mod uygulamaları sayesinde yeni doku, yeni malzeme, harita ve server gibi birçok özelliğe sahip oluyor. Inner Core Minecraft PE Mods uygulaması da bu özellikleri kullanabileceğiniz bir yardımcı mod uygulamasıdır.


Inner Core içerisinde Minecraft için yüzlerce yeni doku, harita, oyun modları, serverlar ve haritalarda kullanabileceğiniz birçok malzeme çeşidi var. Inner Core - Minecraft PE Mods APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirip kurduktan sonra her özelliği keşfetmeye başlayabilirsiniz. Tüm kilitler açık bir şekilde telefonunuza yüklenmiş olacak. Inner Core uygulamasının en beğenilen özelliklerinden birisi, Minecraft için geliştirdiği skin/doku paketleri. Harita üzerinde kendinize özel skinlerle dikkat çekmek istiyorsanız uygulamayı hemen kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.2.42 beta

GeliştiriciZheka Smirnov

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi20.07.2020 - 14:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2097

Dosya boyutu 81.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10512

GÜVENLİKİndireceğiniz Inner Core - Minecraft PE Mods APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.zhekasmirnov.innercore

APK imzası: 2ecb6dfdde0f1fa5e72e9ff6cd8d9cca6eb8a7c6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.1

6 kullanıcı oyuna göre

Inner Core - Minecraft PE Mods için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Inner Core - Minecraft PE Mods v1.1.2.42 beta için
Mükemmel Bi Mkd uygulaması
Ziyaretçi3 yıl önce Inner Core - Minecraft PE Mods v1.1.2.42 beta için
Çok kötü bir oyun