Inner Core - Minecraft PE Mods ikon

Inner Core - Minecraft PE Mods APK

v1.1.2.42 beta

Inner Core - Minecraft PE Mods, Android Minecraft oyuncuları tarafından en çok kullanılan yardımcı mod uygulamalarından birisi.


Dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından beğeniyle oynanan Minecraft, yardımcı mod uygulamaları sayesinde çok daha keyifli bir deneyim sunuyor. Android Minecraft oyuncularının hemen her biri yardımcı mod uygulamaları sayesinde yeni doku, yeni malzeme, harita ve server gibi birçok özelliğe sahip oluyor. Inner Core Minecraft PE Mods uygulaması da bu özellikleri kullanabileceğiniz bir yardımcı mod uygulamasıdır.


Inner Core içerisinde Minecraft için yüzlerce yeni doku, harita, oyun modları, serverlar ve haritalarda kullanabileceğiniz birçok malzeme çeşidi var. Inner Core - Minecraft PE Mods APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirip kurduktan sonra her özelliği keşfetmeye başlayabilirsiniz. Tüm kilitler açık bir şekilde telefonunuza yüklenmiş olacak. Inner Core uygulamasının en beğenilen özelliklerinden birisi, Minecraft için geliştirdiği skin/doku paketleri. Harita üzerinde kendinize özel skinlerle dikkat çekmek istiyorsanız uygulamayı hemen kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri Inner Core - Minecraft PE Mods ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder