Elite SWAT-Counter terör oyunu ikon

Elite SWAT-Counter terör oyunu APK

v1.4.3

Elite SWAT-Counter terör oyunu Açıklama

Elite SWAT - Counter Terör Oyunu asker olarak şehri karıştırmaya çalışan teröristlere karşı mücadele ettiğiniz başarılı bir oyun.

 

Aksiyon dolu hikayesiyle görev bazlı ilerleyen oyunda hükümeti düşürmeye çalışan teröristleri yok etmek gibi zorlu bir göreviniz var. Her görev öncesinde tespit edilen bölgelere karşı başlatacağınız harekatta önce tuzakları tespit etmeniz gerekiyor. Ardından askerlerinizle birlikte bölgeyi çeviriyor ve çemberi daraltarak teröristlere yaklaşıyorsunuz. Harekat sırasında yapacağınız her hata masum bir sivilin zarar görmesine sebep olabilir, bu nedenle stratejinizi dikkatle kurmanız şart.

 

Elite SWAT'ın grafikleri oldukça kalite. Tepeden görünen savaş bölge haritası da geniş bir bakış açısı sunuyor ve bu sayede harekata tamamen hakim olabiliyorsunuz. Ücretsiz Elite SWAT APK dosyasını indirerek devletinize karşı harekete geçen teröristleri yok etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Elite SWAT-Counter terör oyunu ekran görüntüleri Elite SWAT-Counter terör oyunu ekran görüntüleri Elite SWAT-Counter terör oyunu ekran görüntüleri Elite SWAT-Counter terör oyunu ekran görüntüleri Elite SWAT-Counter terör oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.3

GeliştiriciJOYNOWSTUDIO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi03.05.2018 - 11:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme102

Dosya boyutu 72.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8693

GÜVENLİKİndireceğiniz Elite SWAT-Counter terör oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.joynow.fangkong

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder