HAWK – Uçak çekim oyunu ikon

HAWK – Uçak çekim oyunu APK

v42.0.30476

HAWK – Uçak çekim oyunu Açıklama

HAWK, uzayın patronlarına karşı kanka grubunuzla birlikte savaşacağınız sürükleyici bir arcade oyunu.


Başlangıçtan itibaren kesintisiz savaşların gerçekleştiği oyunda uzay jetiniz ve kankalarınızla birlikte savaşıyor, zorlu görevleri başarıyla tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun başında basit özelliklere sahip bir jetiniz oluyor ancak ilerleyen bölümlerde göstereceğiniz başarıya göre üstün güce sahip jetlerin kilitlerini açabiliyorsunuz. Bazı özel güçlere sahip patronlara karşı jetinizin gücü yetmediğinde, sizinle beraber mücadele edecek Drone'ları uçurabilirsiniz. Oyun tam bir uzay çekim alanı olduğu için gelişmiş teknolojiye sahip tüm uzay araçlarını oyunda bulmak mümkün.


HAWK'ın grafik kalitesi oldukça kaliteli ve sezgisel kontroller uzay aracınız üzerinde tam bir kontrol kurmanızı sağlıyor. Parmağınızı ekranda basılı tutarak jetinizi yönlendirirken ekranın sağına yerleştirilen ateş düğmesiyle düşmanı yok edecek mermileri gönderebilirsiniz. My.com B.V. stüdyosunun Android oyuncularına ücretsiz olarak sunduğu HAWK APK dosyasını indirerek sürükleyici uzay savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

HAWK APK son sürüm güncellemesinde yeni düşmanlar, görevler ve oyun bölümleri eklenmiş.

HAWK – Uçak çekim oyunu ekran görüntüleri HAWK – Uçak çekim oyunu ekran görüntüleri HAWK – Uçak çekim oyunu ekran görüntüleri HAWK – Uçak çekim oyunu ekran görüntüleri HAWK – Uçak çekim oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv42.0.30476

GeliştiriciMy.com B.V.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.05.2018 - 11:33

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme267

Dosya boyutu 610 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8722

GÜVENLİKİndireceğiniz HAWK – Uçak çekim oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.my.hawk.air.shooter

APK imzası: 77d5bd8d17aa9a5260d2700ea3e6d61b588bf9d3

HAWK – Uçak çekim oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm HAWK – Uçak çekim oyunu versiyonları:
  • 1. HAWK – Uçak çekim oyunu v1.13.7952

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

HAWK – Uçak çekim oyunu oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

HAWK – Uçak çekim oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. HAWK – Uçak çekim oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder